[sam_zone id=1]

Demet Akalın, Beyazıt Öztürk’ü uçakta görüntüledi

Beyaz Show’un yeni program formatı için Ayla Çelik, Hakan Altun ve Demet Akalın ile birlikte Avrupa turuna çıkan Beyazıt Öztürk, uçakta çalıştığı sırada Demet Akalın tarafından görüntüye alındı....

52
52

Beyaz Show’un yeni program formatı için Ayla Çelik, Hakan Altun ve Demet Akalın ile birlikte Avrupa turuna çıkan Beyazıt Öztürk, uçakta çalıştığı sırada Demet Akalın tarafından görüntüye alındı.

Demet Akalın fotoğrafta, üzerinde Kanal D logosunun yer aldığı kağıtlara çok sayıda not aldığı görülen Beyaz’ın bu fotoğrafını kişisel Instagram hesabından paylaştı ve bir de not ekledi.

Ünlü şarkıcı, o kareye şu ifadeleri yazdı:

“Hmm… Çalışkan adam turneye uçakta hazırlanıyor. Akşam bize kazık soru çıkacak herhalde.”

Beyazıt Öztürk yeni sezona Demet Akalın’la Almanya’da başlayacak

Türk televizyonlarının sevilen programı Beyaz Show, yaz tatili nedeniyle yayınlarına bir süre ara vermişti. Uzun yıllardan beri en çok izlenen programlardan biri olan Beyaz Show, yeni sezona yeni formatla Almanya’da başlayacak. Programın yeni formatıyla ilk açılışında konuk olarak Demet Akalın da yer alacak. Program, yine her hafta cuma günleri yayınlanacak. Beyazıt Öztürk, programını Türkiye ve Avrupa’da gittiği farklı mekanlarda çekecek. Beyaz Show, bu nedenle artık canlı değil banttan yayınlanacak.

demet

In this article