[sam_zone id=1]

Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu evleniyor

‘Hayat Şarkısı’ dizisinde başrol oynayan Birkan Sokullu ve kendisi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç evlilik yolunda. Tüzünataç sevgilisiyle yeni bir fotoğrafını paylaştı ve “Herkese mutluluk ve huzur diliyorum”...

92
92

‘Hayat Şarkısı’ dizisinde başrol oynayan Birkan Sokullu ve kendisi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç evlilik yolunda. Tüzünataç sevgilisiyle yeni bir fotoğrafını paylaştı ve “Herkese mutluluk ve huzur diliyorum” notunu düştü.

Evlilik kararı aldılar

Kanal D’deki ‘Hayat Şarkısı’nın Kerim’i Birkan Sokullu, Ağustos 2015’te Aslı Enver’den boşanmış, Ocak 2016’da Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı. Daha sonra aynı evde yaşamaya başlayan ünlü çift ilişkilerini her geçen gün ileri seviyeye taşıyorlar.

Ünlü oyuncu baba olmak istiyor

Evlilik kararı alan çiftin bu yaz nikah masasına oturacağı iddia ediliyor. Birkan Sokullu’nun yakın çevresine “Arkadaşlarımın büyük bölümü baba oldu. Ben de artık bu duyguyu tatmak istiyorum” dediği söyleniyor.

8167351

Aslı Enver de Murat Boz ile beraber

Birkan Sokullu 3 yıl evli kaldığı oyuncu Aslı Enver’den, Ağustos 2015’te boşanmıştı. Aslı Enver de şu sıralar popçu Murat Boz ile aşk yaşıyor.

Berrak Tüzünataç da daha önce Nejat İşler ile bir ayrı bir barışık giden bir ilişki yaşamıştı. İkilinin evleneceği düşünülürken ünlü çift ayrılıp, sevenlerini şaşırtmıştı. Hatta bir dönem Berrak Tüzünataç “Nejat İşler’le barıştı, evlenecekler” haberlerine tepki göstermişti. Ve Tüzünataç, “Benlik bir durum yok. Evleneceklerdi falan diye haber yapmayın artık” diye konuşmuştu.

Berrak Tüzünataç kimdir?

Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da ailenin ilk çocuğu olarak doğmuştur. İlk okulu ve orta okulu Özel Yalova Öncü Kolejinde okumuştur. 1995 senesinde Koç Lisesi’ni kazanıp ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Babası Yalova’da müteahitlik yapan Sefa Tüzünataç’dır. Naz adında bir kız kardeşi var. Berrak Tüzünataç, küçüklüğünde; kışları Yalova’da, yazları Yalova sayfiyesinin en eski sitelerinden Tuncelp’de yaşadılar.

Daha 15 yaşında anne ve babası ayrıldı

Berrak Tüzünataç, 15 yaşına geldiğinde yani 1999 yılında,depreminin yaşandığı yıl, anne ve babası ayrılıyor. Yalova’da müteahhitlik yapan babasının yaptığı evlerden bazıları yıkılınca, baba 10 gün kadar hapis yatıyor. Berrak annesiyle birlikte İstanbul Caddebostan’a taşınıyor. Babası da İstanbul Etiler’de yaşamaya başlıyor.

BKM’ye katıldı

2004 sonunda Yılmaz Erdoğan‘ın da ders verdiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) atelyesine katıldı.

18 yaşındayken basında ilk olarak, futbolcu İlhan Mansız ‘ın sevgilisi olarak tanınan Berrdaki Fuga Otellerinin ortağı Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı olaylı ilişkiyle adını duyurmuştur. Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül’ün bir fotoğraf çekimi sırasında, çekimi kenardan izleyen Berrak’ında resimlerini çekince şöhret basamaklarını tırmanmaya başlıyor. “Elele” dergisi dahil olmak üzere dört ayrı dergide kapak olmuştur.

Haber sunarak ekranla tanıştı

Ardından Number 1 TV’de haber sunarak ekranlarla tanıştı. Sinem Kobal’la “Yetenek Avcısı” isimli programı sundu. 2005 senesinde Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım attı. Ardından “Beyza’nın Kadınları”nda boy gösteriyor. 2005 yılında adı Okan Bayülgen’le anılıyor.

Önemli projelerde yer aldı

Daha sonra Kanal D’de yayınlanan “Ödünç Hayat “ dizide rol aldı. “Elveda Rumeli” adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırdı. 2007 yılında oyuncu Nejat İşler il ebirliktelik yaşadı. Show TV’de yayınlanan “Bu Kalp Seni Unutur Mu” adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 2009 yılında Zeki Demirkubuz’un yönettiği Kıskanmak’ta başrol oynaması hayatının dönüm noktalarından biri olur. “Ezel” dizisine Bade karekterini canlandırdı.

Berrak Tüzünataç “Son” dizisi ile iş hayatına devam etmektedir. Ayrıca Serdar Ortaç‘ın 2004 yapımı “Canıma Minnet” adlı klibinde oynadı.

8167390

In this article