İkili arasında sürpriz buluşma

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz ve yeni bir proje hazırlıklarında olan Beren Saat İlker Kaleli ile birlikte aynı projede yer alacak. “Yeni bir projede beraber yer alacaklar” iddiası gerçek...

2
2

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz ve yeni bir proje hazırlıklarında olan Beren Saat İlker Kaleli ile birlikte aynı projede yer alacak.

“Yeni bir projede beraber yer alacaklar” iddiası gerçek mi?

Başarılı oyuncu Beren Saat ve İlker Kaleli birlikte kameralara yansıdılar. İkilinin beraber görünmesinin ardından, yeni bir projede beraber rol alacakları yorumları yapıldı.

İkili bir mekanda buluşup sohbet ettiler

Bir mekanda buluşup sohbet eden ve beraber kameralara yansıyan ikili hakkında “yeni bir projeye beraber başlayacaklar” yorumları yapıldı. Başrollerini beraber paylaşacakları iddia edilen projenin bir film mi yoksa bir dizi projesi mi olduğu merak edildi. Herkesten gizli tutulan bu meselese, şimdiden ikilinin hayranlarını heyecanlandırmış durumda.

Kösem dizisinde beklenen ilgiyi görmedi

Som olarak ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren ve diğer projelerine kıyasla bu projede beklenen ilgiyi görmeyen Saat, daha sonra ekranlardan uzak kalarak biraz kendine zaman ayırmaya karar vermişti.

Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ise 1 Mart’ta ekranlara veda eden ‘Poyraz Karayel’le hayran kitlesini bir hayli artırmıştı. Dizinin bitmesinin ardından Burçin Terzioğlu’yla birlikte tatile çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncunun tatil dönüşü yeni bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacağı dile getiriliyor.

İlker Kaan Kaleli kaç yaşında?

Son zamanların en ünlü isimlerden biri olan İlker Kaleli kaç yaşında olduğu merak edilen ünlü isimlerden biri. Poyraz Karayel adlı dizi ile çok sayıda kişi tarafından sevilen ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan İlker Kaleli 11 Mayıs 1984 doğumludur ve 33 yaşındadır.

In this article