Bensu Soral’ın bilinmeyen gerçeği ortaya çıktı

İçerde dizinin güzel oyuncusu Bensu Soral, hiç bilinmeyen ikiz kardeşi ile görüntülenince basın mensuplarını şaşkınlıklarını gizleyemedi. İçerde dizisi ile ününü katladı ‘İçerde’ dizinin avukat rolünü canlandıran güzel oyuncu...

2
2

İçerde dizinin güzel oyuncusu Bensu Soral, hiç bilinmeyen ikiz kardeşi ile görüntülenince basın mensuplarını şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İçerde dizisi ile ününü katladı

‘İçerde’ dizinin avukat rolünü canlandıran güzel oyuncu Bensu Soral, ikiz kardeşi Bedirhan Soral ile birlikte İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. “Dizi çekimlerinin yoğun tempo devam ettiğini söyleyen güzel oyuncu, “Bir kaç ihtiyacımız vardı. İkiz kardeşimle birlikte alışverişe çıktık.” diyerek sözlerine ekledi.

Kafede uzun süre sohbet ettiler

Daha sonra AVM’de alışverişlerine kaldıkları yerden devam eden İkiz kardeşler, AVM’de mağazaları dolaşıp kısa bir alışveriş turunun ardından bir kafeye geçerek uzun süre sohbet etti.

Bensu Soral kimdir?

Bursa’da bulunan İnegöl Anadolu Lisesi’nde öğrenim gördü. Halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de grafik üzerine öğrenim görmeye devam etmektedir. Ablası Hande Soral’ın da desteğiyle oyunculuğa başladı.İlk defa Yol Ayrımı dizisi ile televizyon ekranlarına çıktı. Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Daha sonra Boynu Bükükler isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray’ı, 2015’te ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı. Ayrıca Murat Dalkılıç’ın “Kader” şarkısına çekilen klipte yer almıştır. Oyuncu şimdilerde ‘İçerde’ adlı dizi ile yayın hayatına geri dönüş yapmıştır.

In this article