Bengü’nün yeni albüm hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor

Ünlü şarkıcı Bengü, bir süredir yaz ayına yakın çıkaracağı yeni albüm için hazırlık yapıyor… Ünlü isim, hazırlıkta neredeyse sona geldi. Ünlü isme, yakın arkadaşı Ayla Çelik’ten de destek geldi....

1
1

Ünlü şarkıcı Bengü, bir süredir yaz ayına yakın çıkaracağı yeni albüm için hazırlık yapıyor… Ünlü isim, hazırlıkta neredeyse sona geldi. Ünlü isme, yakın arkadaşı Ayla Çelik’ten de destek geldi.

Başarılı şarkıcı, yeni albümüyle ilgili olarak, “Albümün adı da belli ama şimdilik bende gizli kalsın. Allah’ın izni ile 10 yeni şarkım Mayıs ayında sizlerle.” açıklamasını yaptı.

Yeni albümde yine Volga Tamöz imzası

Bengü ayrıca çoğu şarkısında bir kez daha Volga Tamöz ile çalıştığını ve yine onun ‘harika’ bestelerinin de albümde yer alacağını ifade etti.

Ayla Çelik’ten destek mesajı

Ünlü isme, yakın arkadaşı Ayla Çelik’ten de destek geldi. Çelik, kişisel Twitter hesabı üzerinden Bengü’ye bir mesaj göndererek, “Tatlım hayırlı olsun. Bol şans.” ifadelerini kullandı.

Bengü’den Çelik’e: Bana çok uğurlu geleceksin

Bengü de Çelik’in bu mesajına, “Heyecandan uyutmuyor şarkı. Bana çok uğurlu geleceksin. Yolumuz açık olsun.” cevabını verdi.

Ünlü şarkıcının mayıs ayında piyasaya süreceğini açıkladığı yeni albümünde Mustafa Ceceli ile de bir çalışması bulunuyor.

In this article