Bengü daha fazla dayanamadı: Hepsine tek tek dava açacağım!

Ünlü şarkıcı Bengü, sosyal medya üzerinden kendisine edilen hakaret ve küfürlere daha fazla dayanamadı. Güzel şarkıcı, bundan sonra küfür ve hakaret eden kişileri savcılığa şikayet edeceğini duyurdu. Bengü:...

2
2

Ünlü şarkıcı Bengü, sosyal medya üzerinden kendisine edilen hakaret ve küfürlere daha fazla dayanamadı. Güzel şarkıcı, bundan sonra küfür ve hakaret eden kişileri savcılığa şikayet edeceğini duyurdu.

Bengü: Hepsine tek tek dava açacağım

Bengü, yaptığı açıklamada, “Gizli hesaplar ardına sığınıp oturduğu yerden ağza alınmayacak küfürler ve hakaretler eden bu ve benzeri hesaplar hakkında bugün itibari ile savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı ve de bu ve benzeri hesapların engellenip kapatılması için elimden ne gerekiyorsa yapacağımı buradan da duyurmak istedim. Avukatım Hasan Demirel aracılığı ile hepsine tek tek dava açılacak. Hadi bakalım, görüşüz.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Ceceli ile düet geliyor

Öte yandan ünlü şarkıcı, şu sıralar yeni bir albüm hazırlığında. Başarılı isim, geçtiğimiz haftalarda Mustafa Ceceli ile birlikte düet yaptıklarını “Canım, ciğerim, dostum Mustafa Ceceli, 7 Şubat’ta kendi albümünü sizlerle buluşturmaya hazırlanırken canla başla benimki için de çalışıyor. Buluşma az kaldı. Öyle şarkılar geliyor ki… Midemde yine kelebekler… Çok seviyorum seni çok!” sözleriyle duyurmuştu.

In this article