Bella Hadid, fotoğrafı ile yürek hoplattı

Victoria’s Secret modellerinden 20 yaşındaki Bella Hadid, paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerini yine heyecanlandırmayı başardı. Sosyal medyada da popüler Katıldığı defileler ve podyum performansıyla olduğu kadar özel hayatındaki çalkantılı...

2
2

Victoria’s Secret modellerinden 20 yaşındaki Bella Hadid, paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerini yine heyecanlandırmayı başardı.

Sosyal medyada da popüler

Katıldığı defileler ve podyum performansıyla olduğu kadar özel hayatındaki çalkantılı aşk yaşamıyla da kendisinden söz ettiren Bella Hadid, sosyal medya hesabını faal olarak kullanan isimlerden biri.

10 milyonu aşkın bir takipçi sayısına sahip olan genç model kimi zaman yaptığı paylaşımlarla özellikle erkek takipçilerini heyecanlandırıyor.

Çok sayıda yorum geldi

Son olarak belinin inceliğini göstermek adına bir korse giyen Bella Hadid, sırtından çekilmiş bu pozunu paylaştı.

İç çamaşırlı bir şekilde objektif karşısına geçen Bella, bu fotoğrafına çok sayıda yorum aldı.

Bella Hadid’in kariyeri

Gigi, Bella ve Anwar üç kardeşler. İlk bakışta ünlü oyuncu Jennifer Lawrance’ı andıran, 1996 Los Angeles doğumlu Bella, üç kardeşin ortancası. Anneleri ise eski model olan Yolanda Foster Amerika’nın ünlü realite programlarından biri olan “The Real Housewives of Beverly Hills”in yıldızlarından biri. Babası Mohamed Hadid ise Filistin asıllı Los Angeles’ta birçok projeye imza atan milyarder bir emlak yatırımcısı. Kalabalık bir aileye sahipler… Anne ve babalarının diğer evliliklerinden toplam 7 kardeşleri daha var. Annesi Yolanda, Kanadalı ünlü prodüktör David Foster ile evli. 2014’te IMG Models şirketi ile profesyonel modellik kariyerine başlayan Bella, ilk kez 2014 Eylül ayında düzenlenen New York Moda Haftası’nda model boy gösterdi. Daha sonra ise Balmain’in 2015 Sonbahar / Kış koleksiyonu için poz verdi.

Çeşitli podyumlarda boy gösterdi

Yeni olmasına rağmen birçok markanın peşinden koştuğu biri oldu. Şimdiye dek Tom Ford, Diane von Furstenberg, Tommy Hilfiger, Jeremy Scott, Topshop, Burberry, Philipp Plein, Moschino, Missioni, Bottega Veneta ve Marc Jacobs gibi birçok ünlü markanın podyumunda yer aldı. 2015 Aralık ayında ilk manken olarak Chanel defilesinde boy gösterdi. Markaların olduğu kadar dergilerinde dikkatini çeken Bella şimdiye dek dünyaca ünlü Seventeen, Vogue ve Elle gibi birçok dergide poz verme şansını elde etti. Hadid aynı zamanda 2015 Aralık’ından itibaren çıkmaya başladığı erkek arkadaşı olan The Weeknd’in “In The Night” şarkısının klibinde de yer aldı.

Saçını siyaha boyattı

Aslında ablası Gigi gibi sarışın olan Bella, onunla karıştırılmamak için ve daha karanlık bir ruh haline sahip olduğunu düşündüğünden saçlarını daha koyu bir renge boyamayı tercih etmiş. Fakat bu onun ünlü oyuncu Jennifer Lawrance’a benzetilmesinin önüne geçememiş. Bella’da estetikle mükemmeleşen ünlüler kervanının bir üyesi. Hadid ulusal olarak ülkesini temsil eden bir binici aynı zamanda. 2016’da Rio de Janeiro’da düzenlenecek Olimpiyatlarda ülkesini 2012’de teşhisi konulan Lyme hastalığı yüzünden bu temsili ertelediğini söylüyor. Yine de olimpiyatlar için hazırlanıyor.

In this article