Başak Sayan’dan korkutan paylaşım

Türkiye, yılbaşı gecesi Ortaköy’deki ünlü gece kulübü Reina‘ya düzenlenen terör saldırısıyla büyük bir şok yaşamıştı. Vatandaşlar ülkeyi derinden sarsan bu acı olayın şokunu atlatmaya çalışırken, oyuncu Başak Sayan‘dan...

3
3

Türkiye, yılbaşı gecesi Ortaköy’deki ünlü gece kulübü Reina‘ya düzenlenen terör saldırısıyla büyük bir şok yaşamıştı. Vatandaşlar ülkeyi derinden sarsan bu acı olayın şokunu atlatmaya çalışırken, oyuncu Başak Sayan‘dan korkutan bir paylaşım geldi.

Korkutan paylaşım

Başak Sayan Twitter hesabından içinde bulunduğumuz Şubat ayı içerisinden Reina saldırısına benzer bir saldırının gerçekleşeceğini iddia etti. Sayan, bu iddiasına gerekçe olarak da yıldız haritasını gösterdi.

Tarih verdi

Başak Sayan’ın paylaşımı şu şekilde: “Şubat ayına girdik girmesine ama ne yazık ki çok zor bir ay bizi bekliyor. 11 Şubat ay tutulması ve 26 Şubat güneş tutulması zor zamanlar. Özellikle 20 Şubat ile 28 Şubat arası çok büyük bir olay bekliyorum. Zira bu tarihlerde hem tutulma hem uranus mars birleşimi var. Reina saldırısı olduğunda Mars Türkiye’nin doğuma haritasında 9 derece balıkta ki güney ay düğümünün üzerindeydi. Bu nokta sıkıntılıdır. 26 şubat güneş tutulması ise yine ayni noktada. 9 derece balik,guney ay dugumu üstünde.Mars Uranüs birleşimi de cabası. Teror bekliyorum. Öncesi 11 şubat ay tutulması sırasında da bazı olaylar gündeme gelecektir ama asıl olay 20 ile 28 şubat arası.”

Başak Sayan kimdir?

Baba tarafından Azeri olan Başak Sayan, Ankara’da dünyaya geldi.Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan sanatçı, lise ve öncesi okul yıllarında sahne sanatlarına ilgi duymuş, tiyatro etkinlikleri içinde yer almıştır. Üniversite eğitimi sırasında özel bir tv kanalında çalışmaya başlayan Sayan, kamera arkasında ve reklam filmlerinde yer aldı. İki yıllık bir aradan sonra tekrar kamera karşısına geçen sanatçı, bir yandan öyküler yazarken, diğer yandan çeşitli filmlerde rol aldı. 2009 yılında ilk deneme kitabı Aşk Üzerine’yi çıkartan Sayan, hemen ardından 2010’da ilk romanı Bağlanma Korkusu ile okurlarının karşısına çıkmıştır. 2015 yılının Kasım ayında yeni romanı Kelebeğin Kaderi ile okuyucularıyla yeniden buluşan yazar, üçüncü romanıyla beraber edebiyata hız vermiştir.

In this article