Doğukan Manço’nun aracına çarptı ama tanımadı!

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’nun kullandığı aracın arkasına takılı römorka bir araç çarptı. Manço’ya çarpan sürücü ünlü smi tanıyamadı. Doğukan Manço kaza yaptı Efsane sanatçı Barış Manço’nun oğlu,...

3
3

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’nun kullandığı aracın arkasına takılı römorka bir araç çarptı. Manço’ya çarpan sürücü ünlü smi tanıyamadı.

Doğukan Manço kaza yaptı

Efsane sanatçı Barış Manço’nun oğlu, ünlü isim Doğukan Manço’nun aracının arkasındaki römorka bir araç çarptı. Manço ile ona çarpan sürücü kaza tutanağı tuttular. Yaklaşık olarak yarım saat süren işlemde, çarpan sürücü çarptığı kişinin Manço olduğunu fark edemedi. Olay yerine basın mensuplarının gelmesiyle, çarptığı kişinin Manço olduğunu anlayan sürücü, şaşkınlığını gizleyemedi.

Doğukan çok sinirlendi

Doğukan Manço’nun aracında ve römorkta bir hasar oluşmadı. Ancak kendisine çarpan sürücünün aracında hasar meydana geldi. Manço ve ona çarpan sürücü, araçların fotoğraflarını çektiler ve uzun süre kaza tutanağı aradılar. Kaza tutanağını başka bir sürücünün vermesiyle işlemleri halleden ikiliden Manço’nun sinirli olduğu görüldü. Ünlü isim Manço, olayı görüntüleyen basın mensuplarına tepki gösterdi.

Çarpan sürücü Doğukan’ı tanımadı

Kaza tutanağının tutulmasının ardından Manço ve çarpan aracın sürücüsü, yardım eden basın mensuplarına teşekkür ettiler. Manço’nun aracına çarpan sürücü, basın mensuplarının çarptığı kişinin Manço olduğunu söylemesiyle büyük şok geçirdi. Sürücü, römorkun görünmediğini ve bu nedenle çarptığını söyledi. Olay sırasında büyük bir şaşkınlık yaşayan ve basın mensuplarını karşısında görünce olaya bir anlam veremeyen sürücü, kısa süre sonra aydınlandı. Basın mensuplarının neden geldiğini bir basın mensubunun söylemesi üzerine sözlerine devam eden çarpan araç sürücüsü, Doğukan’ı tanımadığını belirtti.

In this article