Barış Arduç’tan Serenay Sarıkaya’ya yanıt geldi!

Barış Arduç ve Serenay Sarıkaya arasındaki sıcak arkadaşlık ilişkisi görenleri şaşırtıyor. Şimdi de Arduç’tan Sarıkaya’ya yanıt geldi. Arduç ‘GQ Türkiye Men of the Year’ ödülüne layık görüldü Barış Arduç’la...

2
2

Barış Arduç ve Serenay Sarıkaya arasındaki sıcak arkadaşlık ilişkisi görenleri şaşırtıyor. Şimdi de Arduç’tan Sarıkaya’ya yanıt geldi.

Arduç ‘GQ Türkiye Men of the Year’ ödülüne layık görüldü

Barış Arduç’la aynı projede yer almak’ isterim diyen Serenay Sarıkaya’ya şimdi de ünlü oyuncu Arduç’tan yanıt geldi. Bu yıl beşincisi düzenlenen ‘GQ Türkiye Men of the Year’ ödül töreni önceki akşam Volkswagen Arena’da muhteşem bir törenle gerçekleşti.

Gecede Kiralık Aşk dizisindeki Ömer karakteriyle ‘Yılın Konuşulan Adamı’ ödülüne layık görülen ünlü oyuncu Barış Arduç oldu. Arduç, tören öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Arduç, Serenay Sarıkaya’ya cevap verdi

29 yaşındaki Arduç, Serenay Sarıkaya’nın, “Barış Arduç’la aynı projede yer almak isterim” şeklindeki açıklamalarına da cevap verdi. Ünlü oyuncu Sarıkaya’nın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara, “Çok nazik. Teşekkür ederim Serenay’a. Ben de isterim tabiki. Kısmet bu işler. Denk gelirsek güzel olur” şeklinde cevap verdi.

Barış Arduç kaç yaşında? Barış Arduç kaç doğumlu?

Son zamanların en çok konuşulan oyuncularından biri olan Barış Arduç, 9 Ekim 1987 İsviçre doğumludur. Ünlü oyuncu Arduç’un kaç yaşında olduğu merak ediliyordu. Barış Arduç kaç yaşında diye merak ediyorsanız. Ünlü oyuncu Arduç 30 yaşındadır. İsviçre’nin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen Arduç, daha sonra ailesiyle birlikte Türkiye’ye dönüş yapmıştır. İlk ve orta eğitimini Türkiye’de tatmamlayan Arduç, ilk oyunculuk deneyimini de Küçük Hanımefendi dizisiyle yaşamıştır.

In this article