Barış Arduç estetik mi yaptırdı?

Ünlü oyuncu Barış Arduç burun estetiği yaptırdığı şeklinde çıkan haberlere sessiz kalamadı. Yakışıklı oyuncu burnunun estetik olmadığını söyledi. Barış Arduç iddialara sessiz kalmadı Oynadığı dizlerdeki performansıyla ve son olarak...

3
3

Ünlü oyuncu Barış Arduç burun estetiği yaptırdığı şeklinde çıkan haberlere sessiz kalamadı. Yakışıklı oyuncu burnunun estetik olmadığını söyledi.

Barış Arduç iddialara sessiz kalmadı

Oynadığı dizlerdeki performansıyla ve son olarak yaptığı futbol maçıyla gündemde olan ünlü isim Arduç, kısa süre önce bir açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu hakkında bir süredir magazin dünyasında burun estetiği haberleri yapılıyordu. Burnunu estetik yaptırdığı şeklinde çıkan haberlere ünlü oyuncu sessiz kalmayarak “Burnum estetik değil, benim burnum bu” dedi.

Barış Arduç muhabirlerle sohbet etti

Hürriyet’in haberine göre ünlü oyuncu Arduç, bir mağazadan hediyelik eşya aldı. Mağaza çıkışı muhabirlerle ayak üstü sohbet eden ünlü oyuncu, hakkındaki bazı iddiaları cevapladı. “Kiralık Aşk” dizisinin ardından yeni bir sinema bir sinema filminde rol almaya hazırlandığını belirten Arduç, rol tercihleriyle ilgili olarak da konuştu. Arduç, her rolü oynayabileceğini belirterek, rol seçme lüksünün olmadığını belirtti.

Barış Arduç burun esteteği konusunda açıklama yaptı

Muhabirlerden birinin burun estetiği yaptırıp yaptırmadı konusundaki sorusunu da yanıtlayan Arduç, “Burnum estetik değil, benim burnum bu” dedi.

Barış Arduç kaç yaşında?

Türk dizi oyuncusu olan rol aldığı dizilerle birlikte geniş bir hayran kitlesi yakalayan ünlü oyuncu Arduç’un kaç yaşında olduğu da merak konusuydu. Ünlü oyuncu Arduç 9 Ekim 1987 doğumludur ve 30 yaşındadır.
İsviçre’nin Scherzingen şehrinde dünyaya gelen ünlü oyuncu bu şehirde büyümüştür. Daha sonra ailesiyle birlikte Türkiye’ye taekrar dönen ünlü isim, ilk ve orta öğrenimini ülkemizde tamamlamıştır.

In this article