Narin Yarim ile ünlenen Banu Parlak 14 Şubat’ta evlendi

Şarkıcı Banu Parlak’ın bir süredir nişanlı olduğu biliniyordu. Ünlü isim, daha önceden 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde evleneceğini duyurmuştu. Heyecanı dikkatlerden kaçmayan Banu Parlak kimle evlendi? İşte detaylar ve...

8
8

Şarkıcı Banu Parlak’ın bir süredir nişanlı olduğu biliniyordu. Ünlü isim, daha önceden 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde evleneceğini duyurmuştu. Heyecanı dikkatlerden kaçmayan Banu Parlak kimle evlendi? İşte detaylar ve o sorunun yanıtı…

Sözleri Aşkın Tuna’ya müziği ise Feyyaz Kuruş’a ait olan ve Emrah ile özdeşleşmiş olan “Narin Yarim” şarkısını yeniden seslendiren şarkıcı Banu Parlak, bu şarkıyla birlikte ün kazanmıştı.

Parlak’ın yeniden seslendirdiği Narin Yarim şarkısının klibi, Youtube‘da yaklaşık 40 milyon defa izlendi.

Ancak Parlak, bu sıralar farklı bir heyecanın içerisinde. Genç şarkıcı, aylar önce nişanlanmıştı. Parlak, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dünyaevine girdi.

‘Salı günü evleneceğime inanmıyorum’

Parlak, bu heyecanını gizleyememiş ve kişisel Twitter hesabı üzerinden, “Salı günü evleneceğime inanmıyorum ben ya… Nasıl bir duyguymuş bu” şeklinde bir tweet atmıştı.

Banu Parlak kimle evlendi?

“Şarkıcı Banu Parlak kimle evlendi” sorusu merak ediliyor. Parlak, Okan Öztürk ile bir süredir nişanlıydı. Narin Yarim’in şarkıcısı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Okan Öztürk ile resmen evlendi. Öte yandan Parlak ve nişanlısı Okan Öztürk’ün düğün tarihi olarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçmesi dikkatlerden kaçmadı.

Instagram videoları ile ünlendi

Banu Parlak, adını ilk kez Instagram’da paylaştığı videolarla duyurdu. Yayınladığı videolara pek çok eleştiri geldi. Özellikle de abartılı dudak bükmesine yönelik…

Hakkında yer alan “Instagram kızı” ithamlarına kulak asmadı. Kimi niçin şöhret olduğunu anlamadığını, kimi istememesine rağmen her yerde karşısına çıktığını, kimi de arkasında kimin olduğunu sorguladı.

Ancak Parlak, Emrah’ın 90’lı yıllarda okuduğu Narin Yarim’i yeniden seslendirip milyonlarca insana ulaşarak bir başarı daha elde etmiş oldu.

In this article