[sam_zone id=1]

Banu Alkan ve Trump karşılaşması!

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programına Banu Alkan konuk oldu. Alkan ABD’nin yeni Başkanı Trump’la ilgili anısını anlattı. Star TV ekranlarının sevilerek izlenen programı Duymayan Kalmasın’a ünlü...

100
100

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programına Banu Alkan konuk oldu. Alkan ABD’nin yeni Başkanı Trump’la ilgili anısını anlattı.

Star TV ekranlarının sevilerek izlenen programı Duymayan Kalmasın’a ünlü isim Banu Alkan konuk oldu. Sunucuların sorularını yanıtlayan Alkan çarpıcı açıklamalarda bulundu. Programda ABD’nin yeni Başkanı olan Donald Trump’la ilgili anısını da paylaşan Alkan, şaşkınlık yarattı.

Banu Alkan ve Trump tanışması

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Alkan, Trump anısı ile ilgili şunları söyledi: “Bir davet için Miami’deydim. Konakladığım otelin bahçesindeki çimenler de gerçekten çok güzel görünüyordu. Ancak bir gün bu çimenlerin üzerine çadırlar kurulduğunu gördüm. Buna çok sinirlendim ve bunun nedenini sordum; görevliler New York’tan bir iş adamı geleceğini söyledi ve hazırlıkların da onun adına yapıldığını belirttiler.

donald-trump-banu-alkan

Geceye katıldığımda etkinliğin Donald Trump için yapıldığını gördüm, yanına gittim ve çimenlerle ilgili şikayetimi söyledim. ‘Sizin yüzünüzden çimenler mahvoldu’ dedim. Beni tepeden tırnağa süzdü ve ‘Küçük Hanım o çimler blok bloktur ve bozulanları kaldırıp yerine yenilerini koyabilirsiniz, onlar hazır çim’ şeklinde bir açıklaması oldu. Tabii yıllar önce o zaman hazır çimin ne olduğunu bilmiyoruz, ben de yetişmesi uzun zaman alacağı için adama kızmıştım.”

Olay çok konuşuldu

Çok kısa bir süre önce dile getirilmesine rağmen, Alkan’ın yaşadığı bu olay şimdiden sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Alkan’ın bu açıklamaları ardından sosyal medya kullanıcıları durumun çok ilginç ve komik olduğunu belirten yorumlar yaptılar.

In this article