Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Dün sabah kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden ünlü yapımcı ve yönetmen, Ayşe Ersayın için bugün cenaze töreni düzenlendi. Ayşe Ersayın’ın cenazesine sevenleri duygusal anlar yaşadılar. Ünlü yönetmen Ersay’ın...

10
10

Dün sabah kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden ünlü yapımcı ve yönetmen, Ayşe Ersayın için bugün cenaze töreni düzenlendi.

Ayşe Ersayın’ın cenazesine sevenleri duygusal anlar yaşadılar. Ünlü yönetmen Ersay’ın cenazesi Erenköy Galip Paşa Camisi’nde kılınan öğle namazının ardından Merdivenköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenazeye ünlüler dünyasından pek çok isim katıldı

Ünlü yönetmen ve yapımcı Ersayın’ın cenaze törenine, Ömür Gedik, Gülben Ergen, Behzat Gerçeker, Hüner Coşkuner gibi ünlü isimleri de katıldılar.

Hüner Coşkuner 30 yıllık arkdaşını kaybetti

Ünlü isim Hüner Coşkuner, cenaze töreninde, 30 yıllık arkadaşını kaybettiği için büyük üzüntü yaşadığını söyledi. Açıklamalarına devam eden Coşkuner, çok iyi bir insanı kaybettiklerini belirterek, Ersayın’ın çok merhametli, etrafa güzellikler saçan bir insan olduğunu söyledi. Kendisiyle bir klip çektiklerini de hatırlatan ünlü isim Coşkuner, üzüntüsünü dile getirdi.

Ajda Pekkan duygusal anlar yaşadı

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan yakın dostu Ayşe Ersayın’ı kaybettiği için ayakta durmakta zorluk çekti. Ünlü isim Pekkan, kadim dostunu son yolculuğunda da yalnız bırakmadı. Güçlükle konuşan Pekkan, Ersayın’ın çok yakın arkdaşı olduğunu belirterek, eski anılarından bahsetti. Pekkan duyduğu acıdan dolayı konuşmakta ve ayakta durmakta zorlandı.

Ayşe Ersayın kimdir?

Ayşe Ersayın, ünlü Türk yönetmen ve yapımcıdır. Ersayın, Özel Yükseliş Koleji’ni bitirdikten sonra Bülent Osma ile evlenmiştir. Uzun süren evliliğin bitmesinin ardından Ersayın, İstanbul’a yerleşmiştir. TRT’de yayınlayan bir programda asistan olarak medya sektörüne atılan Ersayın, daha sonra çok başarılı bir isim haline gelmiştir.

In this article