Ayrılmaz ikili Kerimcan Durmaz ve Fatih Ürek

Karın ve güneşin keyfini çıkartan Fatih Ürek ile Kerimcan Durmaz, provalardan fırsat bulup Uludağ’ın tadını çıkarttı. Basına açıklama yaptılar İkili, kayak pistinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. UIudağ’ın kendisi için...

2
2

Karın ve güneşin keyfini çıkartan Fatih Ürek ile Kerimcan Durmaz, provalardan fırsat bulup Uludağ’ın tadını çıkarttı.

Basına açıklama yaptılar

İkili, kayak pistinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. UIudağ’ın kendisi için bir gelenek haline geldiğini belirten Fatih Ürek, ‘’Burası benden vazgeçemiyor. Bu artık benim için bir gelenek haline geldi. Arkadaşlarım bana yazın Bodrum’da, kışın ise Uludağ’da yaşadığımı söylüyor. Ama öyle bir şey yok sadece gidip geliyoruz. Gençlik festivalleri içerisindeyiz” dedi.

‘Rutin çizgilerde ilerliyoruz’

Kerimcan Durmaz ile samimiyetleri ile ilgili konuşan Ürek, ‘’Hayatımızda çok rutin bir çizgide ilerliyoruz. Sahne, sevgi ve insanlar. Ancak bazen bu sevgiden ve ilgiden sıkılınabiliyor. Bu yüzden insanların kendine vakit ayırması gerekiyor. Bende bu yüzden Kerimcan’ı buldum. Onu güldürüyorum, yerlere yatıyor. O da aynı şekilde beni güldürüyor. Birbirimize iyi geliyoruz” dedi.

‘Fatih Ürek benim hocam’

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Kerimcan Durmaz Fatih Ürek’e çok değer verdiğini belirterek, ‘’Çok samimi bir arkadaşlığımız var. O benim akıl hocam, hem abim, hem arkadaşım, hem kankim hem de babam. Fatih Ürek’i çok severim “ dedi. Durmaz, ayağını burktuğu için kayak yapmayacağını belirtti.

In this article