Şarkıcı Aynur Aydın ölümden döndü!

Pop müziğin genç isimlerinden biri olan Aynur Aydın attan düştü. Ölümden dönen ünlü isim talihsiz kazayı klip çekimi esnasında yaşadı. Aynur Aydın attan düştü Yönetmen koltuğunda Şenol Korkmaz’ın...

2
2

Pop müziğin genç isimlerinden biri olan Aynur Aydın attan düştü. Ölümden dönen ünlü isim talihsiz kazayı klip çekimi esnasında yaşadı.

Aynur Aydın attan düştü

Yönetmen koltuğunda Şenol Korkmaz’ın oturduğu klip çekiminde şok bir olay yaşandı. Şarkıcı Aynur Aydın, klibi için hazırlıklarını tamamladı ve klip örgüsü dahilinde ata bindi. At üzerindeki hakimiyetini kaybeden ünlü şarkıcı bir anda attan düştü. Klip çekimi sırasında talihsiz bir kaza geçiren ve attan düşen ünlü şarkıcı Aynur Aydın, hayranları şoke etti.

Aynur Aydın Avrupa’da başarılı bir grafik çiziyor

Avrupa’daki sanat hayatında çok başarılı bir grafik yakalayan Aynur Aydın, bu grafiğe Türkiyeyi de ekledi. Sağlam adımlarla Türkiye’deki işlerine odaklanan Aydın, başarılı işlere imza atıyor. Türk pop müziğinin ünlü isimlerinin en çok izlenen kliplerini geride bırakan Aydın’ın klipleri, her geçen gün daha fazla takipçiye ulaşıyor. Aydın şu sıralar Nisan ayında çıkardığı “Emanet Beden” albümündeki şarkılara klip çekmeye devam ediyor.

Aydın’ın 4 klibi oldu

Nisan ayında çıkardığı albümüne 4’üncü klibini çeken Aydın’ın kliplerinin devamının geleceği belirtiliyor. Söz ve müziği Habil Ceyhan’a ait olan ‘Anlatma Bana’ adlı parçaya klip çeken ünlü isim, yeni klibi için İsveç’in Stockholm kentini seçmişti. Klip çekimi sırasında talihsiz bir kaza geçiren Aydın, deyim yerindeyse ölümden döndü. Aydın, bindiği atın hakimiyetini sağlayamayınca attan yere düştü.

Aynur Aydın’ın sağlık durumu nasıl?

Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de yaptığı işlerle adından sıklıkla söz ettiren ünlü şarkıcı Aydın’ın attan düştükten sonraki sağlık durumu merak ediliyordu. Aydın’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtiliyor.

In this article