Avatar Atakan’ın dizisi belli oldu, hayranlar çıldırdı!

Uzun süredir heyecanlan beklenen Çağan Atakan Arslan’ın yani Avatar Atakan’ın dizisi belli oldu. İşte ünlü ismin oynayacağı dizi… Avatar Atakan’ın dizisi belli oldu, hayranlar çıldırdı Survivor 2016 şampiyonu...

2
2

Uzun süredir heyecanlan beklenen Çağan Atakan Arslan’ın yani Avatar Atakan’ın dizisi belli oldu. İşte ünlü ismin oynayacağı dizi…

Avatar Atakan’ın dizisi belli oldu, hayranlar çıldırdı

Survivor 2016 şampiyonu olan “Avatar” lakaplı Çağan Atakan Arslan’ın dizisi belli oldu. Uzun bir süredir merakla beklenen ve hakkında bol bol tahminlerde bulunulan dizi ile ilgili detaylara ulaşıldı.

Oynayacağı dizi netleşti

Survivor yarışmasına katılan ve şampiyon olan, bu yarışma sonrasında yıldızı parlayan ünlü isim Avatar Atakan’ın merakla beklenen dizisi netleşti. Avatar Atakan, dün akşam star TV’de ilk tanıtımı ekrana gelen Söz dizisinde rol almaya başladı.

Avatar Atakan Söz dizisinde rol almaya başladı

Daha önce Serap Korkmaz ile evlenen ve 5 Mart’ta düğün yapan ve bu evliliği ile uzun süre konuşulan Atakan, geçtiğimiz günlerde dizinin ilk tanıtımını sosyal medya hesabından yapmıştı. Instagram’da dizi ile ilgili ipuçları veren Atakan’ın dizisi, hayranları tarafından merakla bekleniyordu.

Söz dizisi oyuncuları kimler?

Dizide Atakan’ın yanı sıra çok sayıda ünlü isim de bulunuyor. Dizinin başlıca oyuncuları ise; Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Mustafa Yıldıran, Görkem Sevindik ve Eren Vurdem.

Yapımcılığını Tims&B Yapım’ın, senaristliğini Ethem Özışık’ın, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği iddialı yapım olan Söz dizisi, nişanlısının ölümü üzerine onun intikamını almaya çalışan bir bordo berelinin hikayesini anlatacak.

İlk tanıtımı büyük heyecan yaratan Söz, yakında Star TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

In this article