Avatar Atakan, hangi dizinin başrolünde oynayacak?

Survivor’un ünlü isimlerinden biri olan Avatar Atakan hangi dizede oynayacak diye merak ediliyordu. Atakan’ın dizideki rolü ne olacak? Avatar Atakan hangi dizide oynayacak? Survivor’un hırslı, güçlü ve genç...

2
2

Survivor’un ünlü isimlerinden biri olan Avatar Atakan hangi dizede oynayacak diye merak ediliyordu. Atakan’ın dizideki rolü ne olacak?

Avatar Atakan hangi dizide oynayacak?

Survivor’un hırslı, güçlü ve genç yarışmacılarından olan Atakan, neredeyse tüm Türkiye halkı tarafından çok sevilmişti. TV8’de yayınlanan Survivor’un birincisi olan Çağan Atakan Arslan için yeni iddialar ortaya atıldı. İddilara göre Avatar Atakan,Tolga Sarıtaş ile aynı dizide oynayacak.

Atakan Özel Tim askeri olacak

Acun Ilıcalı’nın kanalı olan ve yapımcılığını üstendiği programları içerisinde barındıran kanal TV8’de yayınlanan Survivor’un birincisi Çağan Atakan Arslan için hayranlarını sevindiricek bir iida ortaya atıldı. İddialara göre Star TV’de yayınlanacak bir dizide Tolga Sarıtaş ile rol arkadaşı olacak olan Avatar Atakan, dizi için heyecanlı. Avatar Atakan, bu dizide terör örgütlerine karşı savaşacak Özel Tim askerlerinden birini canlandıracak.

Avatar Atakan kaç yaşında?

Tam adı, Çağan Atakan Arslan olan Avatar Atakan Sivas doğumludur. Survivor yarışmasında gösterdiği performans ile çok konuşulan Atakan, kısa süre sonra çok ünlü bir isim haline geldi. Ünlü sporcu Arslan’ın yarışma sonrasında kaç yaşında olduğu çok merak ediliyordu. Ünlü yarışmacı ve sporcu Avatar Atakan, 27 Ağustos 1989 doğumludur ve 29 yaşındadır.  Türk kick boks ve Muay Thai sporcusu olan Atakan, bugüne kadar çok sayıda müsabakada boy göstermiştir.

Şimdilerde yeni bir dizide başrol oynayacağı konuşulan Atakan’ın, hangi dizide oynayacağı önümüzdeki günlerde belli olacaktır.

In this article