[sam_zone id=1]

Athena Gökhan neden sık sık yeşil şapka ve bere takıyor?

Athena’nın solisti, Athena Gökhan olarak bilinen Gökhan Özoğuz… Uzun bir süredir Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak yer alıyor. Programda yaptığı...

135
135

Athena’nın solisti, Athena Gökhan olarak bilinen Gökhan Özoğuz… Uzun bir süredir Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak yer alıyor.

Programda yaptığı esprilerle sık sık salonu kahkahaya boğan Gökhan ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de neden yeşil şapka taktığı…

Bir asker çocuğu merak etti ve…

Bu konu, O Ses Türkiye’nin yayınlanmış bir bölümünde pek çok insanda olduğu gibi progmramın yarışmacılarından birinin de dikkatini çekti. Yarışmacı, şarkısını söyledikten sonra Gökhan’ın şapkasına değindi ve bir asker çocuğu olduğunu, bu nedenle şapkasından etkilendiğini söyledi.

Athena Gökhan ise bunun üzerine, şapkayı takmasının özel bir nedeni olduğunu belirtti ve “Bu bereleri şanlı ordumuzun jandarmalarına, bordo berelilerine, mekanize birliklerine sevgi beslediğimiz için takıyoruz” açıklamasını yaptı.

Athena Gökhan’ın yapığı bu açıklamanın ardından salonda bulunan seyirciler salonu alkışlarla adeta inletti.

In this article