[sam_zone id=1]

Aslı Enver’den o dedikodulara fotoğraflı yanıt

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz’un ilişkilerinin kötü gittiği ve ünlü çiftin aralarının açık olduğu iddia edilmişti. Bu iddiaların gündeme geldiği günlerde Hadise ise kişisel...

77
77

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz’un ilişkilerinin kötü gittiği ve ünlü çiftin aralarının açık olduğu iddia edilmişti.

Bu iddiaların gündeme geldiği günlerde Hadise ise kişisel Instagram hesabından Murat Boz ile samimi pozlar vermiş, Hadise’nin bu pozları birtakım dedikoduları da beraberinde getirmişti.

Enver, tüm bu iddialar ve dedikodulara karşı cevabını bugün paylaştığı bir fotoğrafla verdi.

Aslı Enver ve Murat Boz, Amsterdam’ı turladı

Murat Boz, vereceği bir konser için sevgilisi Aslı Enver ve abisi Ali Boz ile birlikte Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a gitti. Bu konser ile birlikte Avrupa turnesine başlayacak olan Boz, Amsterdam‘a gelmişken sevgilisiyle bir de şehir turu yaptı.

Enver, işte bu şehir turunda sevgilisi Boz ile birlikte çekilen bir fotoğrafını kişisel Instagram hesabından paylaştı. Boz ise sevgilisine, paylaşımın altına 3 kalp emojisi koyarak karşılık verdi.

Bir süredir aralarının açık olduğu ve ilişkilerinin kötü gittiği iddia edilen çift, bu iddialara romantik bir pozla cevap verdi.

İşte o fotoğraf…

In this article