[sam_zone id=1]

Ashley Graham’ın Instagram paylaşımı rekor kırdı

Dünyaca ünlü büyük beden modeli Ashley Graham’ın Şeyseller’den paylaştığı duş pozu rekor kırdı. Dünyaca ünlü büyük beden model Ashley Graham, yeni yılı Afrika Seyşeller’de karşıladı. 28 yaşındaki Graham,...

209
209

Dünyaca ünlü büyük beden modeli Ashley Graham’ın Şeyseller’den paylaştığı duş pozu rekor kırdı.

Dünyaca ünlü büyük beden model Ashley Graham, yeni yılı Afrika Seyşeller’de karşıladı. 28 yaşındaki Graham, seksi pozlarını sosyal medyada paylaşmaktan çekinmedi.

3 milyon takipçisi var

Geçtiğimiz günlerde Victoria’s Secret modelleriyle birlikte bir marka için kamera karşısına geçen ünlü modelin sosyal medyada yaklaşık 3 milyon takipçisi var.

8160977

Fotoğrafı sosyal medyayı salladı

Seyşeller’de tatil yapan Graham, üstsüz duş pozunu takipçileriyle paylaştı. Bu fotoğrafa 150 binden fazla beğeni geldi. Ashley Graham tatildeki her anını neredeyse Intagram’da paylaşıyor. Her fotoğrafı birbirinden cesur olan ünlü modelin fotoğraflarına beğeni yağıyor.

Sert eleştirilerde bulunmuştu

Ashley Graham, gerçekçi olmayan vücut imajı standartlarını eleştirdi.

Büyük beden model olarak ünlenen Ashley Graham, The Edit dergisine verdiği röportajda, medya ve beyaz perdedeki gerçekçi olmayan vücut imajı standartlarını eleştirdi. 27 yaşındaki model, “Okullarda bu konuda daha fazla eğitim verilmeli, çünkü yeme düzensizliği orada başlıyor. Bu, sadece sağlıklı olmakla değil, olduğunuz kişiyi sevmekle alakalı bir konu” dedi.

8160978

In this article