“Evlenene kadar sevişmedik”

​Balık etli olmasıyla tanınan Amerikan model Ashley Graham eşi ile evlenmeden önce hiç sevişmediklerini itiraf etti ve gündeme bomba gibi oturdu. Cinsel hayatları harika gidiyormuş Balık etli olmasıyla...

4
4

​Balık etli olmasıyla tanınan Amerikan model Ashley Graham eşi ile evlenmeden önce hiç sevişmediklerini itiraf etti ve gündeme bomba gibi oturdu.

Cinsel hayatları harika gidiyormuş

Balık etli olmasıyla ve alışılagelmiş güzellik anlayışını yıkmasıyla tanınan ünlü model Asley Graham, evlenmeden çnce eşiyle hiç cinsel ilişki yaşamadıklarını itiraf etti. Ünlü manken bir itirafta daha bulunarak eşi ile cinsel hayatının şu sıralar harika gittiğini söyledi.

Ünlü manken dünyaca ünlü dergiye açıklama yaptı

Amerikalı model Graham, hayatına dair bilinmeyenleri dünyaca ünlü Elle dergisine açıkladı. Çarpıcı açıklamaları ile gündemde yerini alan ünlü isim, en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor.

“Hiç sevişmedik”

Dünyaca ünlü Elle dergisine, kendisi hakkında hiç bilinmeyenleri açıklayan ünlü model Graham, yaptığı açıklamalarla hem ABD basınında hem de sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri haline geldi. 7 sene önce evlendiği eşiyle, nikahları kıyılana kadar hiç cinsel ilişki yaşamadıklarını itiraf eden Asley, herkesi şaşırttı. Şimdilerde ise eşi ile cinsel hayatlarının çok iyi olduğunu açıklayan ünlü isim “isterseniz deli deyin” dedi.

“İsterseniz deli deyin”

Dünyadaki alışılagelmiş güzellik algısını yıkan ve kilolu olmasına rağmen modellik yapan ünlü isim Graham, dünyaca ünlü Elle dergisine önemli açıklamalarda bulundu. 29 yaşındaki model eşiyle olan cinsel hayatını anlatarak, eşi ile evlenmeden önce cinsel deneyim yaşamadıklarını itiraf etti. Şimdilerde cinsel hayatının iyi gittiğini belirten Graham, “İsterseniz deli deyin fakat evlenene kadar bekledik. Ve şu anda cinsel hayatmız harika!” dedi.

In this article