[sam_zone id=1]

Ashley Graham yine sosyal medyayı sallamaya devam ediyor

Moda dünyasına balık etli model olarak adını yazdıran Ashley Graham, aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni ve her paylaşımı olay olmaya devam ediyor. Paylaşımları dikkat çekici Son birkaç...

93
93

Moda dünyasına balık etli model olarak adını yazdıran Ashley Graham, aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni ve her paylaşımı olay olmaya devam ediyor.

Paylaşımları dikkat çekici

Son birkaç yıldır moda dünyasında kıvrımlı hatlarıyla yeni bir akım yaratam Graham sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Graham yaptığı cesur işlerle adından bahsettirdiği gibi cesur pozlarıyla da dikkat çekiyor.

Bronzlaştı ve spora başladı

Kendini bronzlaştırıcı krem ile bronzlaştıran Graham, o hallerini sosyal medyada paylaştı.28 yaşındaki model Graham’ın Instagram’da 3 milyon takipçisi var. Zaman zaman çıplak pozlarını da takipçileriyle paylaşan Graham, geçtiğimiz günlerde de spor yaparken ki hallerini hayranlarına gösterdi.

ASHLEY GRAHAM’IN INSTAGRAM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Victoria’s Secret iddiası

Graham, “Beni Victoria’s Secret defilesine çıkmam için aradıklarında, evet diye cevap vereceğim” diye konuşmuştu. Sports Illustrated bikini özel sayısına kapak pozu veren ilk büyük beden model de olan 28 yaşındaki Graham, Victoria’s Secret podyumunda yürümeyi kesinlikle kabul edeceğini söylüyor.

8168833 8168835 8168837 8168838

In this article