Asena Atalay’dan striptiz açıklaması

Asena Atalay striptiz kulüpleri konusunda açıklama yaptı. Atalay’ın eski eşi Caner Erkin, Atalay için ‘striptiz kulüplerinde direk dansları yapmaktadır’ demişti. Caner Erkin’e açtığı nafaka davalarıyla gündemde Ünlü futbolcu...

2
2

Asena Atalay striptiz kulüpleri konusunda açıklama yaptı. Atalay’ın eski eşi Caner Erkin, Atalay için ‘striptiz kulüplerinde direk dansları yapmaktadır’ demişti.

Caner Erkin’e açtığı nafaka davalarıyla gündemde

Ünlü futbolcu Caner Erkin’e açtığı davalarla gündemde olan, Erkin’in eski eşi Asena Atalay Kuruçeşme’de görüntülendi. Atalay, Caner Erkin’le evliliklerinden dünyaya gelen oğlu Çınar’ın velayetini almak için uğraşıyor. Ünlü isim Erkin’in iddia ettiği “Gece kulüplerinde, birtakım özel ev partilerinde hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yapmaktadır” sözlerine cevap verdi. Salaş stili ile gözlerden kaçmayan Atalay, “Türkiye’de striptiz kulüp mü var? Böyle iddia olur mu?” dedi.

Artık taksi ve toplu taşıma kullanıyor

Evli olduğu süre içerisinde, bindiği pahalı ve lüks arabalarla magazin gündeminden düşmeyen Atalay, artık taksi ve toplu taşıma kullanıyor. Kuruçeşme’de taksiye binen Atalay, sosyal medyada yaptığı, “Trafiğe kesin çözüm” notlu paylaşımda da metroya bindiği gözlerden kaçmadı. Ünlü isim takipçilerini toplu taşımaya binmeleri konusunda teşvik etti.

Asena Atalay kaç yaşında?

Ünlü futbolcu Caner Erkin’in eski eşi olan Asena Atalay kaç yaşında diye merak ediliyordu. 21 Kasım 1989 doğumlu olan Asena Atalay 28 yaşındadır. İzmir doğumlu olan Atalay’ın bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya’lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızı olan ünlü ismin otelleri bulunmaktadır. Liseyi Denizli’de okuyan ünlü isim Atalay, liseden sonra İspanya’ya gitmiş ve eğitimine burada devam etmiştir.

In this article