Asena Atalay’ın makyajsız hali şok etti

Caner Erkin’den boşandıktan sonra da gündemden düşmeyen Asena Atalay objektiflere makyajsız yakalandı ve görenleri şok etti. Alışveriş yapmaya çıktı Asena Atalay spor kıyafeti ve makyajsız hali ile objektiflere...

3
3

Caner Erkin’den boşandıktan sonra da gündemden düşmeyen Asena Atalay objektiflere makyajsız yakalandı ve görenleri şok etti.

Alışveriş yapmaya çıktı

Asena Atalay spor kıyafeti ve makyajsız hali ile objektiflere yansırken, Hepsi grubunun vokallerinden Cemre ile birlikte alışveriş yapmaya geldiklerini söyledi.

Soruları yanıtsız bıraktı

Asena Hanım, artık kendi soyadı ‘Atalay’ı kullandığını belirtti. Eski eşinden olan oğlu Çınar ile ilgili açacağı dava hakkında sorulan soruları yanıtsız bırakmayı tercih eden Asena, Akmerkez’de spor, kozmetik ve giyim mağazalarını dolaşarak alışveriş yaptı.

Asena Atalay kimdir?

Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya’lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli’de okudu. Liseden sonra İspanya’ya gitti.

İspanya’dan Türkiye’ye döndü

İspanya’da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent’te öğrenciyken evlenince İstanbul’a geldi okulu dondra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okumaya başladı.

Whatsapp’tan ürün satmaya başladı

“Ase88” adında kendi markasını yarattı. WhatsApp’tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner’in forma numarası. Ayrıca İstinye’de “Asena 88” adlı bir mağaza açtı. 2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı. Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV’de iki hafta “Hey Canlı”nın sunucusu Özge Ulusoy’un yerine sunuculuk yaptı.

Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

In this article