Asena Atalay Caner Erkin hakkında ilk kez konuştu

Eski eşi Caner Erkin hakkında başlatttığı 451 bin liralık icra takibi ile gündeme oturan Asena Atalay sessizliğini bozdu. Atalay “Hiçbir zaman paraya bağlı, parayı seven biri olmadım. Gerektiği...

2
2

Eski eşi Caner Erkin hakkında başlatttığı 451 bin liralık icra takibi ile gündeme oturan Asena Atalay sessizliğini bozdu. Atalay “Hiçbir zaman paraya bağlı, parayı seven biri olmadım. Gerektiği kadar hayatımızda oluyor, gidiyor. Vicdanım çok rahat. Tekrar ediyorum. Parayı sevmiyorum. O kadar netim. Kendim için hiçbir isteğim yok. Zaten bunla olması gereken şeyler” dedi.

Sessizliğini bozdu

Caner erkin hakkında oğulları Çınar’ın bir yıllık gideri karşılığında 451 bin liralık icra takibi başlatan Asena Atalay’a Beşiktaşlı futbolcunun yanıtı sert oldu. Erkin, hem oğullarının velayetini almak için dava açacağını söyledi hem de eski eşini ihanetle suçladı. Atalay, o ağır ithamlar sonrası “Magazin D” programından Mert Doğan’a konuştu.

Parayı sever misin?

– Hiçbir zaman paraya bağlı, parayı çok seven biri olmadım. Gerektiği kadar hayatımızda oluyor, gidiyor.

-Ama icra takibi haberleri nedeniyle şu an fazlasıyla para seven biri gibi gözüküyorsun. Bu seni rahatsız etmiyor mu?

Özel hayatımla ya da hakkımda çıkan haberlerle alakalı konuşmamayı tercih ediyorum. Çok küçük bir hayatım var; eşim dostum, ailem… Mutluyuz. Ben çok genç yaşta evlenip bir şekilde bu dünyaya dahil oldum. Bu durumda ister istemez de insanlar sizin hakkınızda söz sahibi oluyor. Herkes çıkıp hakkınızda bir şeyler konuşuyor. Bense “Hayatım beni ilgilendirir” diyorum. Çıkıp açıklama yapma zorunluluğunda hissetmiyorum kendimi. Vicdanım çok rahat. Tekrar ediyorum; parayı sevmiyorum. O kadar netim. Kendim için hiçbir isteğim yok. Zaten bunlar olması gereken şeyler.

– Bekarlık mı yoksa evlilik mi desem?

Ben 19’umda evlendim. Şu anda 26 yaşındayım ama 36 sanıyorlar. Çünkü annesin, evlenmişsin, boşanmışsın falan… O nedenle şu an “bekarlık” diyorum. Ama doğru adamla, aşık olduğum adamla ileride bir evlilik neden olmasın?

– Erken evlendiğine pişman mısın?

Yok hiç pişman değilim. Hiçbir şey için pişman değilim ki…

-Oğlunun velayetini almaya çalışsalar ne yaparsın?

Geçiniz.

– Herhalde öyle bir şeye izin vermezsin, en azından onu söyle…

Geçiniz. Hem özel hayatım olduğu hem de ortada bir dava olduğu için konuşmuyorum. Benim tarzım bu… Hoşlanmıyorum çok.

– Aldatılsan ne yaparsın?

Aşka saygım sonsuz. Aldatılsam, “Mutluluklar” der giderim. Çirkinleşebilen bir tip değilim. Kavga edemiyorum ki. Zaten kavga ediyorsan aynı kulvarda değilsindir. Karşındaki zaten bir şey anlamaz. O zaman da yorulursun yani. Bu yüzden sevmediğimi düşünürler. Ama çok güzel severim.

– Eski eşinin yeni eşiyle görüşür müsün?

Geç o soruyu.

– En azından şunu sorayım. Eski eşinin yeni eşi sana bir Sezen Aksu şarkısıyla sosyal medya üzerinden üstü kapalı bir mesaj gönderdi. Bundan haberin var mı?

Magazin okumuyorum. Özellikle de benimle ilgili haberlerin çok yoğun olduğu dönemlerde… Orada neler döndüğü çok önemli olmuyor benim için. Küçük hayatımda gayet mutluyum.

– Umursamıyorum diyorsun…

Hem de hiç. Geçiniz.

In this article