[sam_zone id=1]

Arzum Onan: Bugün tam 23 yıl oldu!

Oyuncu Arzum Onan, babasıyla ilgili duygusal bir paylaşımda bulunarak özlemini dile getirdi. Onan’ın paylaşımı sevenlerine duygu dolu anlar yaşattı. Ünlü oyuncu Arzum Onan, instagram hesabından yaptığı paylaşımda, 23...

2
2

Oyuncu Arzum Onan, babasıyla ilgili duygusal bir paylaşımda bulunarak özlemini dile getirdi. Onan’ın paylaşımı sevenlerine duygu dolu anlar yaşattı.

Ünlü oyuncu Arzum Onan, instagram hesabından yaptığı paylaşımda, 23 yıl önce kaybettiği babasına olan özlemini dile getirdi. Duygusal bir metin kaleme alan ünlü oyuncu Onan, bu yazıyla sevenlerini de duygulandırdı.

Yıllar geçse de acı da özlem de hep taze

Aradan yıllar geçse de acının hala tazeliğini koruduğunu herkese gösteren Onan, yazısında; “Bugün tam 23 yıl oldu! Babamı kaybettiğim yaştan daha uzun bir zaman! Özlemden daha acı olan ise sevgimi hissettiğim duygudan çok daha fazlasını büyüdükçe anlamam ve ne kadar ihtiyaç duyduğumu” ifadelerine yer verdi.

Arzum Onan kaç yaşında?

31 Ekim 1973 doğumlu olan ünlü oyuncu 44 yaşındadır. Ankara doğumlu olan ünlü oyuncu aynı zamanda da eski bir mankendir. Ankara’da memur bir ailenin evladı olarak dünyaya gelen ünlü isim, bu ailenin tek çocuğu olarak doğmuştur.

İlkokulu Ankara’da, ortaokul ve liseyi ise İstanbul’da okuduktan sonra Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı Bölümü’nden mezun olmuştur. Eski manken olan ünlü oyuncu, 1992 yılında Gaye Sökmen Ajans’ta mankenlik ve modelliğe başlamıştır. Mankenlik hayatına adım atan ünlü isim, Nisan 1993’te “Miss Turkey” yarışmasında “Türkiye Güzeli” seçilmiştir. Aynı yılın Temmuz ayında ise ünlü isim bu sefer “Miss Europe” yarışmasında “Avrupa Güzeli” seçilmiştir. 1996’da oyuncu Mehmet Aslantuğ ile hayatını birleştiren ünlü ismin bu evliliğinden Can adında bir oğlu vardır.

In this article