Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan veda etti

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, bundan yaklaşık 4 ay önce Teve 2 ekranlarında yeni bir program sunmaya başlamıştı. “Hepsi Bugün Oldu” adı verilen programda gündeme dair konular uzmanlarıyla tartışılıyordu....

2
2

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, bundan yaklaşık 4 ay önce Teve 2 ekranlarında yeni bir program sunmaya başlamıştı. “Hepsi Bugün Oldu” adı verilen programda gündeme dair konular uzmanlarıyla tartışılıyordu.

Ancak bir süredir devam eden program reyting kurbanı oldu. Programın sunucusu Çağlayan, program sonunda ekranlara veda ettiklerini açıkladı. Çağlayan, programın sona ereceğinin belli olmasının ardından çok sayıda destek aldıklarını ve bu desteğe şaşırdıklarını söyleyerek teşekkür etti. Çağlayan, programın aynı zamanda sanıldığı gibi bir baskıdan dolayı değil, ticari nedenlerle sona erdiğini ifade etti.

‘Her şey için teşekkür ederiz’

Ünlü televizyoncu, vedasını kişisel Instagram hesabı üzerinden de yaptı. Çağlayan, program ekibiyle birlikte bir selfie çekerek Instagram hesabından paylaştı ve “Hoşçakalın… Her şey için teşekkür ederiz.” notunu düştü.

İzleyiciler oldukça üzüldü

Çağlayan’ın bu gönderisi yaklaşık 4 bin kişi tarafından beğenilirken ünlü isme çok sayıda yorum da geldi. Bu yorumlarda programı beğeni ile izleyen seyirciler, bitmesinden duydukları üzüntüleri dile getirdiler.

Armağan Çağlayan, ekibiyle birlikte selfie çekerek veda etti

Çok sayıda program yapıp yönetti

Aynı zamanda bir avukat olan Çağlayan, Türk televizyonlarında pek çok program yapıp yönetti. Çağlayan, “Son Ütücü”, “Büyük Teklif”, “Dilimin Ucunda”, “Kadınlar ve Erkekler”, “Armağan Çağlayan’la Bu Hafta”, “Çok Yaşa Sen Ayşe” ve “Altın Kızlar” gibi programlara imza attı.

Armağan Çağlayan, Popstar’la hafızalara kazınmıştı

Ünlü isim, Türk televizyonlarında bir döneme damga vuran Popstar yarışmasında da jüri üyeliği yapmıştı. Çağlayan, bu programda sık sık polemiklerin içerisinde yer almasıyla hafızalara kazınmıştı.

In this article