[sam_zone id=1]

Arda Kural’ın evinde yangın çıktı

Geçirdiği psikolojik tedavinin ardından tekrar gündemdeki yerini alan Arda Kural yangın şoku yaşadı. Evinde yangın çıkan Kural, son anda kurtuldu. Arda Kural yangından ucuz kurtuldu Oyunculuk hayatına geri...

72
72

Geçirdiği psikolojik tedavinin ardından tekrar gündemdeki yerini alan Arda Kural yangın şoku yaşadı. Evinde yangın çıkan Kural, son anda kurtuldu.

Arda Kural yangından ucuz kurtuldu

Oyunculuk hayatına geri dönen Kural, sevenlerini korkuttu. Evinde yangın çıkan ünlü oyuncu Kural, yangından son anda kurtulabildi.

Geçirdiği psikolojik tedavi sürecinde zor günler geçiren, ardından bu zor günleri geride bırakıp sağlığına kavuşan ünlü oyuncu Arda Kural’ın evinde yangın çıktı.

Son olarak bir film projesiyle sevenlerinin karşısına çıkan ünlü oyuncu, çıkan yangından son anda kurtuldu.

arda-kural-eski-hali

Kanal D’de ekrana gelen ‘Renkli Sayfalar’ adlı programda yer alan bu haber, Kural’ın hayranlarını korkuttu. Elinin ve ayağının bazı yerlerinin yanfığı belirtilen Kural’ın, kazayı ucuz atlattığı öğrenildi.

Arda Kural kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Arda Kural kaç yaşında diye merak ediliyordu. 12 Nisan 1980 doğumlu olan ünlü oyuncu 37 yaşının içinde bulunuyor. Yalova Endüstri Meslek Lisesi’nde kimya okuyan ünlü oyuncu, 2 yıl dramaturji ve sinema eleştirmenliği eğitimi almıştır. 1999’da kendi kurduğu Tiyatro Roman Tiyatrosu’nda profesyonel anlamda oyunculuk yapan ünlü isim, bu tiyatroda ve daha sonra kurduğu Siyah Oyuncular Tiyatrosu’nda kendi yazdığı eserleri oynamıştır.
İlk olarak 1999’da Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde Altay rolüyle ekranlarda boy gösteren ünlü oyuncu, bu dizide Leonardo DiCaprio’ya olan benzerliğiyle geniş bir kitle tarafından tanındı. İkinci olarak 2003’te Lise Defteri dizisindeki Ediz rolüyle daha da çok tanınan ünlü oyuncu son olarak yaşadığı psikolojik tedaviyle gündeme gelmiştir.

In this article