[sam_zone id=1]

Arda Kural, yaşadıklarını canlı yayında anlattı!

Son yıllarda yaşadığı psikolojik sıkıntılarla gündeme gelen oyuncu Arda Kural, Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Halen psikolojik tedavi gören ancak iyileştiği görünen ünlü oyuncu, programda...

66
66

Son yıllarda yaşadığı psikolojik sıkıntılarla gündeme gelen oyuncu Arda Kural, Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk oldu.

Halen psikolojik tedavi gören ancak iyileştiği görünen ünlü oyuncu, programda dizi ve sinema sektörüne neden veda ettiğini anlattı.

Mustafa Altıoklar‘ın da kendisine 750 bin TL borcu olduğunu ifade eden Arda Kural’ın açıklamaları şöyle:

‘Sokakta kaldım, sokakta yattım’

“Sokakta kaldım, Yıldız Parkı‘nda da yattım. Böyle dönemlerim oldu. Her şeye rest çekince her şey de benden uzaklaştı. Ailem ve annem de biraz mesafe koydular bana. Kızgın davrandılar. Anlayamadılar, aslında o yüzdendi ama şimdi aramız daha iyi.”

‘Benim ruhumda özgürlük var’

“Ben aktörüm, arkamda milyonlar var demedim. Yıldız Parkı’nda uyudum. Büyükçekmece’de arkadaşımın şezlong kiraladığı bir yer vardı. Burada kalayım mı, dedim. Gittim ve orada kaldım. Bana bunlar çok normal geliyor. Dışarıdan bakınca hiç normal şeyler değil aslında. Bir aktörsün, bir yerlere gelmişsin, böyle şeyler yaşamaman gerekiyor ama benim ruhumda yok işte. Benim ruhumda özgürlük var. Böyle şeyleri hayatıma alabiliyorum.”

‘Artık ekranlara dönmeyeceğim’

“Dışarıda kalmaktan korkmadım. İyi geldi çünkü. Attım kendimi dışarı. Hiç uğraşmadım, kaçtım direkt. Tamamen bitirdim. Döneceğimi sanmıyorum artık. Bitti diyorum. Tepkiler çok alıyorum, ekranlara dönmemi istiyorlar ama galiba dönmeyeceğim. Sıradan hayat bana çok iyi geldi.”

basliksiz-1-161-1

‘Ticaret yapmak istiyorum’

“Ticaret yapmak istiyorum. Kafamda fikirler var. Özel yapım değerli taş ticareti… Değerli taşları 10’da 1 fiyata satabilecek… Bunlar geçiyor aklımdan.”

‘Çok para kazanmak insanın dengelerini bozar’

“Belki de o kadar para kazanmamam iyi oldu. Mutlaka kalbinin seni götürdüğü yere gidiyorsun. Aklının götürdüğü yere gidip pişmanlıklar yaşayıp kalbinin götürdüğü yere gidiyor insanlar. Kalben söyleyeyim, belki de o para bana iyi gelmeyecekti. Çok para kazanmak da insanın dengelerini bozar. Ben çok çok kazanmadım. Bilmiyorum, insanlar çok tuhaf.”

Mustafa Altıoklar’ın Arda Kural’a 750 bin TL borcu varmış!

“Mustafa Altıoklar’ın bana Emret Komutanım’dan 750 bin TL borcu kaldı. Herkesle itişli kakışlı tartıştım ve öyle çekildim. Hasan Karacadağ ile de tartıştık. Onunla da bir anlaşmazlığımız oldu. Gözümün içine baka baka beni küçük düşürmeye, ezmeye çalışıyorlar. İnsanlar kast ederek yaşıyor.”

 

In this article