Arda Kural ekranlara geri dönüyor!

Geçirdiği psikolojik rahatsızlıkların ardından tekrar eski hayatına dönen ünlü oyuncu Arda Kural Nefrin isimli film ile setlere geri dönecek. Kural için zor günler geride kaldı 2009 yılında Bakırköy...

2
2

Geçirdiği psikolojik rahatsızlıkların ardından tekrar eski hayatına dönen ünlü oyuncu Arda Kural Nefrin isimli film ile setlere geri dönecek.

Kural için zor günler geride kaldı

2009 yılında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören Kural, geçirdiği zor dönemleri geride bıraktı. ‘Psikonevroz’ teşhisi konulan ünlü oyuncu, o süreçte zor zamanlar geçirmişti. Türkiye’nin ‘Yerli DiCaprio’su olarak anılan ünlü isim geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir süre film ve dizi setlerine ara vermişti.

Boş zamanlarını değerlendirmeye başladı

Yaşadığı psikolojik tedavi sürecinde zor günler geçiren Kural, medyada da olay olmuştu. Kendisiyle yapılan röportaj sırasında rahatsızlığı bariz şekilde belli olan ünlü oyuncu hayranlarını ve sevenlerini üzmüştü. Azmi, inancı ve mücadelesi sonucunda tedavi sürecini başarılı bir şekilde atlatan Kural, eski hayatına geri dönüyor.

Uzun bir iyileşme süreci sonrasında Büyükçekmece sahilde yeni hayatına başlayan Kural için zor zamanlar geride kaldı. Kendini spor’a ve sağlıklı hayata adayan Kural, ekranlara ve setlere dönmek için gün sayıyor.

Mutlu haberi sosyal medyadan verdi

Kural, yeni bir film projesinin içinde yer alacağı haberini hayranlarıyla sosyal medyadan paylaştı. Kasım ayında vizyona girecek olan Nefrin isimli filmde rol alacağını belirten Kural, hayranlarını da sevindirdi.

Kural: Hayranlarım benden korkacak

Geçtiğimiz günlerde imaj yenileme işleriyle fazlasıyla uğraşan Kural, bıçak altına yatarak saç ektirdi. Yeni filmi için açıklamalarda bulunan Kural, artık sağlığına kavuştuğunu ve çok özlediği dizi setlerine yeniden döndüğünü belirtti. Bu defa korku filminde boy göstereceğini de söyleyen Kural, hayranlarının kendisinden korkacağını söyledi.

In this article