[sam_zone id=1]

‘Angelina Jolie 34 kiloya düştü’ iddiası!

Angelina Jolie kaç kilo çok merak ediliyordu. Son yıllarda sürekli kilo kaybettiği ve sağlıksız yaşadığı iddia edilen Angelina Jolie, 34 kiloya düştü. Jolie’nin yaşadığı bu aşırı zayıflama ile...

79
79

Angelina Jolie kaç kilo çok merak ediliyordu. Son yıllarda sürekli kilo kaybettiği ve sağlıksız yaşadığı iddia edilen Angelina Jolie, 34 kiloya düştü.

Jolie’nin yaşadığı bu aşırı zayıflama ile ilgili konuşan kaynaklar: “Jolie hiç olmadığı kadar zayıf görünüyor, kolları kürdan gibi kaldı. Sağlığı endişe verici boyutu çoktan geçti. Hastaneye kaldırılıp serum bağlanması gerekiyor” açıklamalarında bulundular.

41 yaşındaki oyuncunun, Brad Pitt’e açtığı davanın düşmesi sonrasında bunalıma girdiği iddia ediliyor. Brad Pitt’e açtığı ‘çocukları istismar’ davasının neticesinin Jolie için iyi sonuçlanmaması ünlü oyuncu için kötü oldu. 52 yaşındaki aktörün, Jolie’nin beslenme sorunlarıyla ilgili haberlerle birlikte çocukların velayeti konusunda daha şanslı olduğu belirtiliyor.

Angelina Jolie kaç kilo

Güvenilir kaynaklar yaptıkları açıklamada “Angelina son gelişmelerin ardından saçlarını yoluyor” açıklamasında bulundular. Angelina Jolie iddialara göre 34 kiloya düştü.

Angelina Jolie kimdir

Angelina Jolie Pitt 4 Haziran 1975 doğumlu ABD’li oyuncudur. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu (UNHCR) İyi Niyet Elçisi olarak görev almaktadır. Üç Altın Küre, iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve Oscar sahibidir.

Hayvanlara olan düşkünlüğü ile bilinen Jolie, pek çok kez dünyanın en seksi kadınları arasında yer aldı. Lookin’ to Get Out (1982) adlı filmde ilk kez ekran karşısına çıktı. Cyborg 2 (1993) ile film hayatına devam eden Jolie, ilk başrolünü Hackers (1995) filmi ile aldı.

Dünyanın tanıdığı en ünlü oyunculardan biri olan Jolie, son zamanlarda Brad Pitt ile yaşadığı çocuk velayeti konuşarıyla gündeme geliyor. Son olarak Jolie çok zayıflamış ve bunun mahkeme karşısında olumsuz etkisi olacağı konuşulmuştu.

In this article