[sam_zone id=1]

Ali Sunal’ın Kemal Sunal paylaşımına rekor beğeni

Bugün 72. doğum yıldönümü kutlanan Kemal Sunal, sevenleri tarafından samimi mesajlarla birlikte anıldı. Türkiye’nin güldüren yüzü için yağan mesajlar nedeniyle ‘Kemal Sunal’ ismi sosyal medyada trend toppic listelerine...

94
94

Bugün 72. doğum yıldönümü kutlanan Kemal Sunal, sevenleri tarafından samimi mesajlarla birlikte anıldı.

Türkiye’nin güldüren yüzü için yağan mesajlar nedeniyle ‘Kemal Sunal’ ismi sosyal medyada trend toppic listelerine girdi ve en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Ancak gönderilen bir mesaj hepsinden farklıydı. Sunal’ın oğlu Ali Sunal‘ın kişisel Instagram hesabı üzerinden gönderdiği o duygu yüklü mesaj beğeni rekoru kırdı.

Ali Sunal, kardeşi ve babasıyla birlikte yer aldığı kareyi paylaşarak şu güzel notu düştü:

“İyi ki doğdun güzel adam, melek adam… İyi ki geldin bu dünyaya… İyi ki seni tanıdık. Senden temizliği, saflığı öğrendik. İyi ki canım oldun, babam oldun, canım babam oldun. İyi ki dokunabildim, sarılıp öpebildim, dizlerinde uyuyabildim. İyi ki vardın, varsın ve hep var olacaksın iyi ki…”

Sunal’ın bu paylaşımı Instagram kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi. Yaklaşık 50 bin beğeni alan paylaşıma bini aşkın yorum da geldi.

Kemal Sunal, doğum günü için neden 11 Kasım’ı seçti?

Bugün 72. doğum günü kutlanan Kemal Sunal, aslında 10 Kasım’da doğdu. ‘Şaban’ tiplemesi ile hafızalara kazınan Türkiye’nin gözdesi, doğum günü olarak neden 11 Kasım’ı seçtiğini şu sözlerle anlatıyor:

“Aslen 10 Kasım doğumluyum. Ama Mustafa Kemal Atatürk’ün vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem. 11 Kasım doğum günümdür.”

In this article