[sam_zone id=1]

Ali Ağaoğlu son model lüks arabasıyla Bebek’te

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu geçtiğimiz akşam balerin sevgilisi Duygu Su Gürpınar’la beraber yeni arabasını test etti. Ağaoğlu’nun yeni arabası dikkatleri üzerine çekti. Meşhur iş adamı Ali Ağaoğlu...

91
91

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu geçtiğimiz akşam balerin sevgilisi Duygu Su Gürpınar’la beraber yeni arabasını test etti. Ağaoğlu’nun yeni arabası dikkatleri üzerine çekti.

Meşhur iş adamı Ali Ağaoğlu yeni bir araba aldı. Geçtiğimiz akşam Bebek’te yeni arabasını sevgilisi ile beraber test eden Ağaoğlu’nun mutlu görüntüleri dikkatlerden kaçmadı.

Girdiği mekanda 500 TL bahşiş bırakan Ağaoğlu gazetecilere mutluluk pozu verdi.

Ünlü iş adamının adlığı yeni araç James Bond filminde kullanılan son model bir Aston Martin. Aracın değerinin ise yaklaşık olarak 2 milyon TL olduğu biliniyor.

Ali Ağaoğlu kimdir?

Ali İbrahim Ağaoğlu, 3 Mart 1954’te Of’ta doğdu. Ünlü iş adamı Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Ağaoğlu, babasının rahatsızlığı sonrasında lise eğitimini yarıda bırakarak şirketin başına geçmiştir. 2015 yılı itibariyle 1.75 milyar dolar şahsi serveti ile Türkiye’nin en zengin lişileri arasında 8. sırada gelmektedir.

Şirketinin televizyonlarda yayınlanan reklamlarında rol almasıyla medyatik bir kişilik haline gelen Ağaoğlu, farklı bir iş adamı profili çizmekte ve esprili tavırlarıyla dikkat çekmektedir. Özel hayatı ve sıradışı kişiliği ile dikkat çeken Ağaoğlu’nun ayrıca lüks araba tutkusu da kendinden sıklıkla bahsedilmesine neden olmuştur.

Aralarında Ferrari, Tesla ve Bentley’in de bulunduğu ultra lüks araç koleksiyonu ile Ağaoğlu, çeşitli gazete ve tv programlarında adından sıklıkla bahsettirmiştir.

In this article