Ali Ağaoğlu kızına ikinci bir düğün yapacak

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu kızının düğününe davet edemediği akrabalarına özel olarak ikinci bir düğün töreni yapmaya hazırlanıyor. Düğün olay olmuştu Geçtiğimiz günlerde ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu...

2
2

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu kızının düğününe davet edemediği akrabalarına özel olarak ikinci bir düğün töreni yapmaya hazırlanıyor.

Düğün olay olmuştu

Geçtiğimiz günlerde ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu kızını evlendirmişti. Büyük bir etkinlikle, Çırağan Sarayında düzenlenen düğün töreni, uzun süre medyada yer almıştı. Ağaoğlu’nun kızı Sena’nın düğünü, sosyal medyaya da damgasını vuran olaylardan biri haline gelmişti.

Düğünde 23 kilo altın takıldı

Ağaoğlu’nun kızının düğünü birçok konudan uzu süre konuşulmuştu. Haftalarca gündemden inmeyen düğün töreninde iddialara göre 23 kilo altın takılmıştı. Takılan altınlar, düğün salonuna getirilen devasa pasta, gelinin giydiği devasa boyuttaki gelinlik gibi konular, hem medyayı hem de sosyal medyayı uzun süre meşgul etmişti.

Ayrıca Ağaoğlu, damadına Emirgan’da bulunan 8 milyon dolarlık köşkün tapusunu vermiş, kayınpeder Mustafa Kırcal da 23 yaşındaki gelini Sena Ağaoğlu’na yaşı kadar yani 23 kilo altın takmıştı.

Ağaoğlu ikinci bir düğün için hazırlanıyor

İddialara göre, geçtiğimiz günlerde kızı Sena’ya düğün töreni yapan Ağaoğlu, düğüne çağıramadığı akrabaları için ikinci bir düğün töreni düzenleme hazırlıklarına başladı.

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberine göre, 3-5 Mart tarihleri arasında yapılacak ve iki gün sürecek olan düğünün yapılacağı yer Uludağ olacak. Ağaoğlu, kızının Çırağan Sarayı’nda yaptığı ve davet edemediği yaklaşık 2 bin akrabasının ulaşım ve konaklama masraflarını da karşılayacak.

Koray-Sena Kırcal çifti düğünlerinde yine smokin ve gelinlik giyecekler. Ağaoğlu da akrabaları için iki adet ayırmış durumda.

In this article