[sam_zone id=1]

Aleyna Tilki’ye büyük şok!

Müzik hayatının yanı sıra öğrenimine de devam eden 16 yaşındaki popçu Aleyna Tilki, 100 puan aldığı sınav kağıdını sosyal medyada paylaşınca sınavı iptal edildi. O fotoğraf pahalıya patladı...

2
2

Müzik hayatının yanı sıra öğrenimine de devam eden 16 yaşındaki popçu Aleyna Tilki, 100 puan aldığı sınav kağıdını sosyal medyada paylaşınca sınavı iptal edildi.

O fotoğraf pahalıya patladı

Gece kulüplerinde sahneye çıkması yasaklanan 16 yaşındaki Aleyna Tilki‘ye bir şok daha. Öğrenim hayatına Fenerbahçe Anadolu Lisesi’nde devam eden genç şarkıcının 100 puan sevinci pahalıya patladı.

Fizik dersinden aldığı notun sevincini, sınav kağıdını sosyal medyada paylaşarak kutlayan Aleyna Tilki’yi okul yönetimi disipline verdi.

Sınavlara girdi

HT Magazin’in haberine göre; Öğretmenler kurulu paylaşımı nedeniyle genç şarkıcının bütün derslerden tekrar sınava girmesi kararı aldı.

Sosyal medyadan sildi

Bir kez daha sınava giren Tilki, daha önceki notlarına yakın notlar alırken; söz konusu paylaşımı okul yönetiminin isteğiyle sosyal medya hesaplarından sildi.

Teşekkür belgesini kıl payı kaçırdı

Tilki, çok istediği teşekkür belgesini kıl payı kaçırırken, ailesine ikinci dönem takdir alma sözü verdi. Tilki’nin sınav kağıdını ‘Okula gitmiyor’ iddialarına cevap olarak paylaştığı öğrenildi.

Aleyna Tilki’nin kariyeri

2000 yılında dünyaya gelen genç şarkıcı aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır.

Yarışma programında farkedildi

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek hafızalara kazınan genç şarkıcı Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan “Cevapsız Çınlama” şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir.

Trabzon Oflu

Kazandığı para ile müzik eğitimini sürdüreceğini belirten Aleyna Tilki’nin annesi ise Trabzon Oflu’dur. Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını ifade eden Tilki çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini belirtti.

In this article