Aleyna Tilki’den yeni beste!

Şarkıcı Aleyna Tilki yeni şarkı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Hakkında yapılan tüm yorum ve haberlere Tilki, bu komik besteyle cevap verdi. Aleyna Tilki’den göndermeli şarkı Genç yaşında olmasına...

4
4

Şarkıcı Aleyna Tilki yeni şarkı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Hakkında yapılan tüm yorum ve haberlere Tilki, bu komik besteyle cevap verdi.

Aleyna Tilki’den göndermeli şarkı

Genç yaşında olmasına rağmen gece mekanlarında sahne almasıyla eleştirilen ve seslendiği parçayla kısa süre içinde herkes tarafından tanınan Aleyna Tilki, göndermeli bir şarkıya imza attı. Tilki, genç yaşta şöhret kapılarını aralamayı başarmış bir isim olarak dikkat çekmişti. Hakkında kısa süre içinde çok sayıda haber yapılan Tilki, bu haberlerin çoğunu yalanlamıştı. Tilki’nin 18 yaşından küçük olması ve gece mekanlarında sahne alması bazı çevreleri kızdırmış, bunun üzerine bakanlık harekete geçmişti.

Kendini derslere vermişti

İçkili mekanlarda sahneye çıkması yasaklanan Tilki, kendisini derslerine vermişti. Derslerine yoğunlaşan genç ses, geçtiğimiz günlerde girdiği fizik sınavından 100 almış bunu da sosyal medyadan paylaşmıştı. Çok sayıda yorum ve beğeni alan bu gönderiye bu sefer de okul yönetimi kızmıştı. Sınav kağıdının böyle paylaşılmasına tepki gösteren okul yönetimi, Tilki’yi disipline verdiği iddiaları ortaya atılmıştı.

Tilki hakkında yapılan haberlerden bıktı

Hakkında yapılan haberlerden bıktığını hemen her paylaşımda dile getiren Tilki, sosyal medya hesabından bu haberlere ve yorumlara tepki gösteren bir şarkı seslendirdi.
Sosyal medyadan Tilki, “Haha birgün yine saçmalarken. Aaa Aleyna saçını neden griye boyattın? Aa neden hep tayt giyiyorsun? Aa neden hiç makyaj yapmıyorsun? Aa Aleyna geçiyor, hepsine cevabımız… SANA NE?” notuyla bir video paylaştı. İşte o video:

In this article