Aleyna Tilki’nin yeni rakibi Megastar Tarkan!

Aleyna Tilki Tarkan için göndermede bulundu şeklinde paylaşılan haberleri sosyal medyayı salladı. İşte Tilki’nin o yorumu… Aleyna Tilki gündemden düşmüyor 16 yaşında olan ve medyada çocuk şarkıcı olarak...

3
3

Aleyna Tilki Tarkan için göndermede bulundu şeklinde paylaşılan haberleri sosyal medyayı salladı. İşte Tilki’nin o yorumu…

Aleyna Tilki gündemden düşmüyor

16 yaşında olan ve medyada çocuk şarkıcı olarak ifade edilen Aleyna Tilki’nin Tarkan’a gönderme yaptığı şeklinde yazılan haberler ortalığı karıştırdı. Besteci ve aynı zamanda aranjör olan Emrah Karaduman’la birlikte çıkarttığı ‘Cevapsız Çınlama’ adlı şarkıyla geniş kitleler tarafından kısa sürede tanınan Tilki’nin kendisine rakip olarak Tarkan’ı gördüğü ifade edildi.

Aleyna Tilki kendisini Tarkan’a rakip mi görüyor?

Uzun bir süredir yaptığı her hareket ile gündemden düşmeyen Tilki, şimdi de megastar Tarkan’a gönderme yaptığı şeklinde yayınlanan haberlerle gündemde. İşin aslı Tilki’nin bir takipçisi twitter’dan Tilki’yi etiketleyerek, Los Angeles’ta bir alış merkezinde şarkısını duyduğunu belirtti. Bunun üzerine Tilki de bu haberden mutluluk duyarak, Emrah Karaduman’ı da etiketleyerek şarkılarının dünyayı turladığını belirtti. Bunun üzerine genç şarkıcının bu paylaşımı yapmasındaki maksatın kendisine Tarkan’ı rakip olarak görmesi yorumları dile getirildi.

Tarkan’ın ABD konseri uzun süre konuşulmuştu

Bilindiği gibi Megastar Tarkan Los Angeles’ta verdiği konserle büyük bir beğeni toplamış ve ABD’deki hayranlarına büyük bir coşku yaşatmıştı. Türkiye’de de Tarkan’ın ABD’de verdiği konserin yankıları uzun süre sürmüş ve birçok isim ünlü şarkıcıyı tebrik etmişti. Bunun üzerine Tilki’nin böyle bir yorumda bulunmasının kendisine rakip olarak Tarkan’ı görüyor şeklinde yorumlanmasına neden oldu.

In this article