Demet Akalın ve Aleyna Tilki birlikte Recep İvedik 5 izledi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yanına arkadaşlarını da alarak topluca Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 5’i izlemeye gitti. Akalın’la birlikte sinemaya gidenler arasında Aleyna Tilki de yer aldı....

2
2

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yanına arkadaşlarını da alarak topluca Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 5’i izlemeye gitti. Akalın’la birlikte sinemaya gidenler arasında Aleyna Tilki de yer aldı.

Akalın’a Tilki’nin yanı sıra Kerimcan Durmaz, Fatih Ürek, Caner Çalışır, Aleyna Tilki, Sarp Yaman ve Emrah Karaduman da eşlik etti.

Recep İvedik 5’i izlemek için arkadaşları ile birlikte İstinye Park’a giden ünlü şarkıcı, kişisel Instagram hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.

Aleyna Tilki ile yaşadığı polemiği unuttu

Öte yandan Demet Akalın, genç şarkıcı Tilki ile yaşadığı polemiği unutmuş görünüyor. Akalın, Tilki ile ilgili olarak geçtiğimiz haftalarda “Bu kıza ve şarkısına tahammül edemiyorum” sözlerini sarf etmişti. Daha sonradan Akalın’ın Tilki’ye neden kızdığı ortaya çıkmıştı. Akalın, “Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler. Çok kızdım, artık Aleyna’yı dinlemiyorum.” demişti.

In this article