Aleyna Tilki’yi hiç böyle görmediniz

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan genç şarkıcı Aleyna Tilki makyajsız, uykulu ve yorgun bir şekilde ATM’den para çekmeye çalıştı. Yaşadığı polemiklerle gündemden düşmüyor Son zamanlarda...

3
3

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan genç şarkıcı Aleyna Tilki makyajsız, uykulu ve yorgun bir şekilde ATM’den para çekmeye çalıştı.

Yaşadığı polemiklerle gündemden düşmüyor

Son zamanlarda yaşadığı polemiklerle gündemden düşmeyen genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Bebek’te ultra minisiyle görüntülendi. Makyajsız, uykulu ve yorgun olduğu görünen Tilki, bir bankanın ATM’sinden para çekmeye çalıştı.

Demet Akalın’la polemik yaşamıştı

Demet Akalın’la yaşadığı polemikle uzun bir süredir gündemde olan ünlü isim Tilki, Akalın’la barışmasının ardından da bir süre gündemde kalmıştı. Bir bankanın ATM’sinden para çekerken objektiflere yakalanan ünlü isim, hem mini eteğiyle hem de makyajsız haliyle dikkat çekti.

Tilki’nin tavırları aceleciydi

Oldukça aceleci tavırlarıyla ATM’den para çekmeye çalışan ünlü isim, para çekmekte oldukça zorlandı. Muhabirlerin kendisini görüntülediğini fark eden ünlü isim, kısa süreli bir şaşkınlık yaşadıktan sonra kendine geldi. Kartın şifresini hatırlayamadığı için parasını çekemeyen ünlü isim, koşarak aracına geri bindi.

Tilki son dönem gündemden düşmeyen isimlerden biri

Son olarak ehliyetsiz bir şekilde araç kullanırken video çeken ve bunun üzerine oldukça tepki alan ünlü şarkıcı, bu olayı kapalı bir mekanda gerçekleştirdiğini açıklamış ve gelen tepkilere karşılık vermişti. Son olarak Akalın ile girdiği polemikle gündemde olan ünlü isim şimdi de makyajsız haliyle gündeme geldi.

Tilki’nin ATM’den para çektiği görüntüsü sosyal medyada hızla paylaşılırken, Tilki’nin bu konu hakkında ne yorum yapacağı merak konusu haline geldi.

In this article