Aleyna Tilki, Instagram hesabını geri aldı!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin hesabı geçtiğimiz günlerde kapatılmıştı. Tilki’nin hesabı, bir kişinin kullandığı yüzlerce fake hesaplar aracılığıyla Instagram’a şikayet edilmişti. Aleyna Tilki Instagram hesabını geri aldı. ‘Aranıza tekrar...

2
2

Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin hesabı geçtiğimiz günlerde kapatılmıştı. Tilki’nin hesabı, bir kişinin kullandığı yüzlerce fake hesaplar aracılığıyla Instagram’a şikayet edilmişti. Aleyna Tilki Instagram hesabını geri aldı.

‘Aranıza tekrar hoş geldim’

Ünlü isim, yaptığı açıklamada, “Şükür… Instagramım açıldı. Milyonlarca insan Instagram hesabımın açılması için mailler attılar Instagram’a. Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok mutluyum. Kötü zamanlarımızda yanımızda olacak, gerçekten bizi sevmiş insanlar varmış. Bunu gördüm ben bu sayade. Aranıza tekrar hoş geldim” ifadelerini kullandı.

Tilki, Instagram hesabının hack’lendiğini şu sözlerle duyurmuştu:

“İnstagram hesabımı kapattıran şizofren insanı ben biliyorum! Yüzlerce fake hesabı olan kafayı sıyırmış aptal! İnşaallah hesabımı geri alabilirim. Yoksa bu hareketi başlatan kişiyle aramızda hiç iyi şeyler olmayacak. Çok yanlış kişiye yaptınız bunu! Karakterime salladınız, şahsıma ve aileme küfrettiniz. Saygısızlık yaptınız. Sıra bunda mı! Başka ne kaldı geriye! Vur kafasına al ekmeğini? Asla harcatmıycam emeklerimi!”

In this article