[sam_zone id=1]

Aleyna Tilki: Allah’ınızdan bulun!

Aleyna Tilki hastane çalışanlarına kızdı. Tilki konuyla ilgili eleştirilince, medyaya yansıyan haberin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Yaptığı Cevapsız Çınlama adlı parçayla, Youtube’da izlenme rekoru kıran Tilki, kısa süre...

134
134

Aleyna Tilki hastane çalışanlarına kızdı. Tilki konuyla ilgili eleştirilince, medyaya yansıyan haberin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Yaptığı Cevapsız Çınlama adlı parçayla, Youtube’da izlenme rekoru kıran Tilki, kısa süre önce hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. 16 yaşında bir lise öğrencisi olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahneye çıkması nedeniyle gündeme gelen Tilki, yine adından bir olayla bahsettirdi.

Aleyna Tilki hastanede açıklaması yaptı

Gittiği hastanede, çalışanlara ve hastalara kötü davrandığı yönünde çıkan söylentilere Instagram hesabından sert sözlerle karşılık verdi.

aleyna-tilki-kac-yasinda

Tilki, “Allah’ınızdan bulun” dedi

Aleyna Tilki’nin gittiği hastanede çalışanlara karşı tutumu yüzünden eleştirilmişti. Eleştirilerin odağında kalan Tilki, Instagram hesabından bu eleştirilere karşılık verdi. Aleyna Tilki Instagram hesabından şu yorumda bulundu: “Artık susmayacağım…Yalan haberlere dava açacağım. Ben hayatımda karıncayı bile incitmedim, kaldı ki dün hastanedeki tüm çalışanlarla resim çekildim hepsiyle sohbet ettim neredeyse büyük bir keyifle.”

Aleyna Tilki Instagram hesabından kendini savundu

Sözlerine devam eden Tilki: “Siz bir kız çocuğunun karakterine, ruhuna küfrederek, hakaret ederek, gerek yalan haber yaparak, gerek konuları çarpıtarak, çok büyük kul hakkına girdiniz.” dedi.

aleyna-tilki-boyu

Aleyna Tilki kimdir

Henüz 16 yaşında bir lise öğrencisi olan Aleyna Tilki, 2000 doğumludur. 1,65 boyunda olan Tilki, aslen Konyalıdır. Bir yarışma programına katılarak, başlarda dar bir çevreye kendini tanıtan ve sevdiren Tilki, ardından Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ‘Cevapsız Çınlama‘ adlı parçayla ünlenmiştir.

İki yaşında şarkı söylemeye başlayan genç isim, 16 yaşında çıkardığı şarkısı ile son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer almıştır.

Bir programda verdiği röportajda Beyonca ve Shakira gibi isimleri taklit ederek şarkı söylemeye başladığını aktaran Tilki, lise 3.sınıf öğrencisi olduğunu ve psikoloji eğitimi görmek istediğini de belirtmiştir.

 

In this article