Aleyna Tilki hacklendi!

Şöhret dünyasının kapılarını araladığı ilk günden bu yana adı sürekli tartışmalarla anılan genç ve güzel şarkıcı Aleyna Tilki hacklendi. Cevapsız Çınlama şarkısı şöhretin kapılarını açtı Cevapsız Çınlama şarkısıyla...

1
1

Şöhret dünyasının kapılarını araladığı ilk günden bu yana adı sürekli tartışmalarla anılan genç ve güzel şarkıcı Aleyna Tilki hacklendi.

Cevapsız Çınlama şarkısı şöhretin kapılarını açtı

Cevapsız Çınlama şarkısıyla sosyal medyayı kasıp kavuran ve kısa süre içinde çok sayıda insana ulaşan Aleyna Tilki zor günler geçiriyor. Ünlü şarkıcı Tilki, yaşadığı onca kötü olaydan sonra şimdi de hacklendi.

Tepkisini twitter hesabından gösterdi

Yaptığı şarkı sonrasında Türkiye’nin gündemine oturan ve adı çeşitli olaylarla anılan Tilki’nin yüzü gülmek bilmedi. Ünlü şarkıcı Tilki yaşının küçük olmasından dolayı sahne aldığı mekanlarla ilgili tartışmalar yaşamıştı. Daha sonra bu tartışmalara, eski tartışılan arkadaşlar da girmişti. Ardından sınav kağıdını paylaşan Tilki, bir de okuldan ceza almıştı. Ünlü şarkıcının şimdi de Instagram hesabı hackerlar tarafından hacklendi. Ünlü isim bu olaya twitter üzerinden tepki gösterdi.

Tilki: Emeklerimi kimseye harcatmayacağım

Altı ay içinde ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla Youtube’da 210 milyondan fazla izlenen ünlü isim Tilki, kısa süre içinde internet fenomeni haline gelmişti. Sosyal medyada fırtına etkisi yaratan Tilki, Instagram hesabının hacklendiğini, twitter hesabından duyurdu.

Twitter’dan yaptığı açıklamada Tilki, “İnstagram hesabımı kapattıran şizofren insanı ben biliyorum! Yüzlerce fake hesabı olan kafayı sıyırmış aptal!!! İnşaallah hesabımı geri alabilirim. Yoksa bu hareketi başlatan kişiyle aramızda hiç iyi şeyler olmayacak. Çok yanlış kişiye yaptınız bunu!Karakterime salladınız,şahsıma aileme küfrettiniz. Saygısızlık yaptınız. Sıra bunda mı! Başka ne kaldı geriye! Vur kafasına al ekmeğini???? Asla harcatmıycam emeklerimi!!!” dedi.

In this article