Aleyna Tilki’ye bir şok daha!

Sosyal medya hesabından sınav kağıdını ve notunu paylaşan 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki’nin okul yönetimiyle başı dertte. Disiplin cezasına çarptırılmıştı Aleyna Tilki, 100 puan aldığı fizik sınavı kağıdını...

2
2

Sosyal medya hesabından sınav kağıdını ve notunu paylaşan 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki’nin okul yönetimiyle başı dertte.

Disiplin cezasına çarptırılmıştı

Aleyna Tilki, 100 puan aldığı fizik sınavı kağıdını sosyal medyadan paylaşınca, okul yönetimi tarafından disiplin cezasına çarprılmıştı.

Öğretmenler kurulu, paylaşımı nedeniyle genç şarkıcının bütün derslerden tekrar sınava girmesi kararı almıştı.

Okuldan atılabilir

Karara uyup tüm derslerden yeniden sınava giren genç şarkıcı, daha düşük notlar gelince sınıf öğretmeniyle kavga etti. Bu nedenle bir kez daha disipline verilen Tilki’nin okulla ilişiğinin kesilme ihtimali yüksek.

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki, yaşı henüz küçük olmasına rağmen yaşından büyük bir karaktere bürününce tartışmalarıda beraberinde getirdi. Tilki’nin klibinde yer alan cüretkar elbiseleri ve sahneleri toplumu ikiye ayırmış durumda. Tilki, henüz çocuk yaşta olan birisinin bu denli kadınsallığıyla ön plana çıkartılarak parlatılması sonrası oldukça eleştiriliyor ama durumu normal görüp destek verenler de yok değil.

Ne zaman ekrana çıktı?

2014 yılında TV ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki o yarışmayla tv dünyasına ilk adımını atmış oldu.

Egosu yüksek mi?

Popülaritesi gün geçtikçe artan Tilki’ye karşı antipati duyanların mazeretleri ise güzel şarkıcının bir programda sarf ettiği ”Benim 1 yaşından beri fanlarım var” ve ” Herkes beni parmakla gösteriyor sürekli” gibi açıklamaları oldu.
Tilki, ayrıca; “Ben ünlü bir çocuktum zaten. Hep popüler büyüdüm. Parmakla gösterilen bir çocuktum. Oturduğum semtte tüm insanlar beni tanırdı. Okula başladığımda herkes beni tanırdı. Bu yüzden hep popülerdim. Buna rağmen beni sevmeyenler olmuştur. Bu da hiç değişmemiştir zaten. Eleştirileri, kıskançlıkları hoş görüyorum. Çünkü bu benim ilk defa yaşadığım bir şey değil. Çocukluğumdan beri yaşıyorum bunu” sözlerini de sarf etti. Bu sözler sonrası Tilki’ye egosu ayrı kendisi ayrı gibi yakıştırmalar yapılıp Aleyna Tilki ve egosu diye hitap ediliyor.(Rıdvan Turşak)

In this article