Aleyna Tilki yine yasak mı deldi?

18 yaşından küçük olduğu için alkollü mekanlarda sahne alması çok tartışılan ünlü isim Aleyna Tilki araba kullanarak yine tepki topladı. Aleyna Tilki yasaklarla ve polemiklerle gündemde 16 yaşında...

2
2

18 yaşından küçük olduğu için alkollü mekanlarda sahne alması çok tartışılan ünlü isim Aleyna Tilki araba kullanarak yine tepki topladı.

Aleyna Tilki yasaklarla ve polemiklerle gündemde

16 yaşında olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, son zamanlarda deldiği yasaklarla ve girdiği polemiklerle gündemde olan bir isim. Genç şarkıcı Tilki, son olarak arkdaşlarıyla gittiği bir mekanda, yaşı 18’den küçük olanlara yasak olan nargile içerken görüntülenmişti. Bu konu bir süre gündeme oturmuş ve bu mekanların denetimi gündeme gelmişti.

Bu olayla birlikle eleştiri oklarının hedefi olan Tilki, deldiği yasaklarla gündeme gelmişti.

Ehliyetsiz araç kullandı

Son zamanlarda sürekli deldiği yasaklarla göze batan ve yaşının küçük olmasıyla fazlaca dikkat çeken Tilki, son olarak ehliyetsiz araç kullanmasıyla gündeme oturdu. Reşit olmadığı için henüz ehliyet sahibi olmayan ünlü isim, ehliyetsiz bir şekilde direksiyon başına geçti.

Arça içinde rahat hareketleri ile dikkat çeken Tilki, bu anları videoya alarak paylaştı. Instagram hesabından araç içinden çektiği videoyu paylaşan Tilki, yine büyük tepki aldı.

Erkan Çelik de tepki gösterdi

Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik, Tilki’nin bu görüntülerini görür görmez, kendi hesabından sert sözlerle bu durumu eleştirdi ve şikayetçi olacağını ifade etti. Ayrıca Tilki’nin kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoya pek çok kişi tarafından olumsuz yorumlar yapıldı.

Aleyna Tilki konuyla ilgili açıklama yaptı

Son olarak ehliyetsiz bir şekilde araç kullanarak video çeken ve bunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak büyük tepki alan Tilki, konuyla ilgili açıklama yaptı. Tilki, twitter hesabından “Panik yapmayın yahu. Trafiğe falan çıkmadım, boş bir otopark orası… Yerdeki çizgilere bakın anlarsınız ” dedi.

In this article