[sam_zone id=1]

Aleyna Tilki, Almanya’da sahneye çıkamadı

Son zamanlarda küçük yaşta alkollü mekanlarda sahne aldığı gerekçesiyle gündemden düşmeyen Aleyna Tilki‘de yeni gelişme var. Bilindiği üzere, genç şarkıcının 18 yaşından küçük olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahne...

88
88

Son zamanlarda küçük yaşta alkollü mekanlarda sahne aldığı gerekçesiyle gündemden düşmeyen Aleyna Tilki‘de yeni gelişme var.

Bilindiği üzere, genç şarkıcının 18 yaşından küçük olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahne alması üç ayrı bakanlığı harekete geçirmişti. Son olarak ise İstanbul Valiliği, Tilki’nin bu mekanlarda sahne almasına yasak getirmişti.

Tilki, şimdi de Almanya’da yaş engeline takıldı. Şarkıcının Almanya’nın Stuttgart şehrinde vereceği konser iptal edildi. Stuttgart‘taki gece kulübü yetkilileri Tilki ile 6 ay önce anlaşma imzalamışlardı ancak genç şarkıcının 16 yaşında olduğunu öğrenen yetkililer programı iptal ettiler.

Aleyna Tilki: 1 yıl 4 ay sonra görüşmek üzere

Yine de Stuttgart’a giden Tilki, burada bir fotoğraf çektirerek döndü. Tilki, “Almanya’da yasal olduğu halde Türkiye’de söz verdiğim için burada sahneye çıkmadım. Hayranlarımla buluşup fotoğraf çektirmeye geldim. 1 yıl 4 ay sonra sahnelerde görüşmek üzere.” açıklamasını yaptı.

In this article