Çıplak doğum günü kutlaması

Dünyaca ünlü model Alessandra Ambrosio çıplak doğum günü kutlamasıyla gündemde. Sosyal medya kullanıcıları ünlü mankeni yoruma boğdular. Kuaförü için çıplak poz paylaştı Dünyaca ünlü model, kuaförünün doğum gününü...

5
5

Dünyaca ünlü model Alessandra Ambrosio çıplak doğum günü kutlamasıyla gündemde. Sosyal medya kullanıcıları ünlü mankeni yoruma boğdular.

Kuaförü için çıplak poz paylaştı

Dünyaca ünlü model, kuaförünün doğum gününü kutlamak amacıyla çıplak bir fotoğraf paylaştı. Ambrosio’nun tercih ettiği bu kare sosyal medyada da magazin dünyasında da olay oldu.

Kuaförünün doğum gününü sosyal medyadan kutladı

Ünlü isimlerin, sosyal medya hesaplarından yakınlarının doğum günlerini kutlamalarına alıştık, ancak dünyaca ünlü manken Ambrosio öyle değişik bir doğum günü kutlaması yaptı ki görenler hayretler içinde kaldı. İki çocuk annesi ve 35 yaşındaki model Ambrosio, birlikte çalıştığı kuaförü ve yakın arkadaşı Dominick’in doğum gününü kutlamak amacıyla birlikte çektirdikleri bir pozu paylaştı.

Çırılçıplak bir pozu tercih etti

Yakın arkdaşı ve kuaförü olan Dominick’in doğum gününü kutlamak için beraber bir pozlarını paylaşan ünlü isim, bu pozda çırılçıplak olmasıyla dikkat çekti. Seksi vücuduna bol bol övgü alan Ambrosio bu fotoğrafla uzun bir süre konuşuldu. Ünlü ismin fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum aldı.

Alessandra Ambrósio kaç yaşında?

Ünlü manken Allesandra Ambrosio kaç yaşında diye merak ediliyordu. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan ünlü manken, son olarak kuaförünün doğum gününün kutlamak için çıplak bir pozunu paylaşmış ve büyük olay olmuştu. binlerce yorum ve beğeni alan bu fotoğraf ardından ünlü ismin kaç yaşında olduğu merak edilmişti. Ünlü isim 11 Nisan 1981 doğumludur ve 36 yaşındadır.

In this article