Ajda Pekkan’a dudak uçuklatan teklif!

Bir giyim firması, Ajda Pekkan reklam yüzü olması konusunda ısrarlı. Firma Pekkan’a reklam yüzü olması için 3 milyon TL teklif etti. Pekkan, teklife sıcak bakıyor Bir giyim firması,...

2
2

Bir giyim firması, Ajda Pekkan reklam yüzü olması konusunda ısrarlı. Firma Pekkan’a reklam yüzü olması için 3 milyon TL teklif etti.

Pekkan, teklife sıcak bakıyor

Bir giyim firması, ünlü şarkıcı Ajda Pekkan’a reklamlarının yüzü olması için dudak uçuklatan bir teklifte bulundu. Firma Pekkan’a iddialara göre 3 milyon TL teklif etti. Düşünmek istediğini söyleyen Pekkan’ın teklife sıcak baktığını, olumsuz bir şey düşünmediği öğrenildi.

Firma, Türkiye pazarına girmek istiyor

İki yıl önce Twist adlı markanın yüzü olan Ajda Pekkan, bu firmayla başarılı işlere imza atmıştı. Türkiye pazarına girmek isteyen bir başka giyim firması da Pekkan’ın peşini bırakmıyor. İddialara göre Pekkan, dudak uçuklatan teklife sıcak bakmakta.

Firma kesenin ağzını açtı

Pekkan’ın reklam yüzü olmasını isteyen ve Türkiye pazarında başarıyı yakalamak isteyen firma, ünlü ismin yaz ve kış kreasyınların yüzü olmasını istiyor. Bu kreasyonlar için Pekkan’ın kamera karşısına geçmesi teklif eden firma, şarkıcıya tek filmlik reklam için teklif götürdü.

Pekkan’ın kararı yakında belli olacak

Ünlü marka yaptığı görüşmelerde Süperstar’a 800 bin dolar (yaklaşık 3 milyon TL) ücret teklifinde bulundu. Biraz düşünmek için zaman isteyen Pekkan’ın teklifi değerlendirdiği ve bu miktara sıcak baktığı da iddia ediliyor. Pekkan’ın bu kampanyayı kabul edeceğine dair söylentiler büyürken, olayın kesinlik kazanması önümüzdeki günlerde belli olacak. Ünlü isim daha önceki reklam kampanyasından 1 milyon TL almıştı.

In this article