Şok! Adem Kılıççı doping kullandı mı?

Survivor 2017’de yarışmacı olarak bulunan Adem Kılıççı doping kullandığı şeklindeki haberler adı bir süredir anılan bir isim. Peki Acun Adem’e ne diyecek? Survivor yarışmasının favori isimlerinden biri olan...

3
3

Survivor 2017’de yarışmacı olarak bulunan Adem Kılıççı doping kullandığı şeklindeki haberler adı bir süredir anılan bir isim. Peki Acun Adem’e ne diyecek?

Survivor yarışmasının favori isimlerinden biri olan Adem Kılıççı’nın adı bir süredir yasaklı madde kullanımıyla anılıyor. Şu sıralar Survivor 2017 yarışmasında yarışan ünlü boksör’ün doping kullandığı iddia ediliyor.

Hürriyet’in haberine göre; şimdilerde Survivor yarışmasındaki performansıyla dikkat çeken Kılıççı, doping kullanmış. Ünlü ismin, 2012 yılında gerçekleşen Londra Olimpiyat Oyunları’nda kazandığı derece’nin yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle iptal edildiği öne sürülüyor.

Adem Kılıççı doping kullandı mı?

Survivor 2017 yarışmasında boy gösteren ünlü boksör Kılıççı’nın Londra’da düzenlenen 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda yarıştığı biliniyordu. Kılıççı, 69-75 kiloda performans sergilediği yarışmada 5’nci olarak olimpik diplomaya sahip olmuştu. Ardından Kılıççı’nın doping numunesinin pozitif çıktığı da ifade edildi.

Olay bomba etkisi yarattı

Kılıççı’nın numunesinden doping çıkması üzerine Uluslararası Boks Federasyonu ve Türkiye Olimpiyat Komitesi’nin kısa sürede gerekli adımları atmaktan çekinmeyeceği belirtildi.

Adem Kılıççı ne yapacak?

Halen Survivor 2017 kadrosunda yarışmacı olarak bulunan ünlü boksöe Kılıççı’nın bu olayının ortaya çıkmasıyla durumunun ne olacağı sorusu ortaya çıktı. Programın yapımcılığını üstlenen ILıcalı’nın bu bomba olay karşısında nasıl bir tavır takınacağı da merak edilen konular arasında. Ilıcalı’dan bir haber gelip gelmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kılıççı diskalifiye edilmeyecek

Alınan bilgilere göre, yasaklı madde kullanımının 7 yıl önceki bir süreci kapsaması dolayısıyla Kılıççı programdan diskalifiye edilmeyecek.

In this article