Adele’in babası olduğunu iddia eden Türk!

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşayan saz ustası Mehmet Asar, 1987 yılında Adele’nin annesiyle sevgili olduğunu ve Adele’nin babası olduğunu iddia etti. Adele’nin babası Türk mü? Saz ustası ve türkücü...

19
19

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşayan saz ustası Mehmet Asar, 1987 yılında Adele’nin annesiyle sevgili olduğunu ve Adele’nin babası olduğunu iddia etti.

Adele’nin babası Türk mü?

Saz ustası ve türkücü olan 52 yaşındaki Mehmet Asar, 1987’nin Temmuz ayında Bodrum’da tatil yapan bir kadınla sevgili olduğunu iddia ederek, bu kadının ertesi sene mayıs ayında bir kız çocuk dünyaya getirdiğini o kızın da Adele olduğunu söyledi.

Bodrum’lu Mehmet Asar, verdiği bir röportajda 1988 Mayıs doğumlu ünlü şarkıcı Adele’nin babasının kendisi olduğunu söyledi. ABD’de yaşayan İngiliz şarkıcı Adele’nin annesi olan Penny Adkins’in tatil için 1987’de Bodrum Gümbet’e geldiğini, taksi şöförlüğü yaparken tanıştığı kadınla sevgili olduğunu söyleyen Asar, şunları aktardı:

“Penny Adkins ve arkadaşlarına iki hafta boyunca Bodrum koylarını ve Denizli Pamukkale’yi gezdirdim. Bana kendisini hemşire olarak tanıttı. O sırada birbirimizden hoşlandık, sevdik. İki hafta boyunca birlikte olduk. Daha sonra tatilini uzattı, bir ay sonra İngiltere’ye döndü. Ardından iki kez daha Bodrum’a geldi, bir ay kaldı. Sonra dönerken, beni götürmek istedi. Ancak ben İngiltere’de değil Bodrum’da yaşamak istediğimi, istiyorsa burada kalabileceğini söyledim. Memleketine döndü. Birkaç kez telefonla görüştük. O zamanın şartlarında telefonla görüşmek hem zor, hem pahalıydı. Ondan sonrada görüşemedik. Annesiyle birlikte olduğumuz tarihle, Adele’nin doğum tarihleri birbirine tam olarak uyuyor.”

“Adele’nin parmaklarının bitişikliği benimkine benziyor”

Geçen yıl Adele’nin Grammy ödüllerini kazandığında ünlü şarkıcıyı araştırdığını belirten Asar,

“Ailesine baktığımda, annesinin yıllar önce benim birlikte olduğum İngiliz kadın olduğunu öğrenince şoke oldum. Sevdiğim kadın, Adele’in annesiydi. Yıllar geçmesine rağmen değişmemişti. Ardından Adele’in hareketlerini incelediğimde çene, göz, yüz yapısı, saçları ve konserler sırasında sağ elini kaldırdığında 3 ve 4’üncü parmaklarının bitişik olduğunu gördüm. Daha çok şaşırdım çünkü, benim sağ elimin 3 ve 4’üncü parmakları da kaldırdığımda bitişiktir. Ayrıca Adele’nin söylediği şarkılarda yaptığı vurgular, benim söylediğim eserlerdeki vurgulara çok benziyor, bu da genetik olabilir.” dedi.

Adele’nin annesini tanıdıktan sonra hiç evlenmedim

Taksiciği bırakarak devlet memuru olarak çalışmaya başladığını söyleyen Asar, emekli olduktan sonra yöresel sanatçı olarak çalışmaya devam ettiğini belirterek;

“Adele’in annesini tanıdıktan sonra bugüne kadar hiç evlenmedim. Yıllarım onu düşünmekle geçti. Birkaç kez telefonla görüştük. Şimdi Adele’nin gerçekleri öğrenmesini istediğim için bunu açıklamak zorunda kaldım. Adele ve annesini Bodrum’a davet ediyorum. Gelsinler burada tatil yapsınlar, tanışalım. Adele’nin babası olduğumu düşünüyorum, hissediyorum. Adele isterse onun için DNA testi bile yaptırırım. Bu konuda bilinmesini istediğim en önemli şey de hiçbir beklentim yok. Ben Bodrumlu’yum ve halim vaktim yerinde. Sadece kızım gerçekleri bilsin istiyorum.” dedi.

Adele: Ailem Türk, İspanyol ve İngiliz asıllı

Bir dönem ‘Million Years Ago’ şarkısının Ahmet Kaya’nın ‘Acılara Tutunarak’ şarkısıyla çok benzemesi üzerine olay olan Adele, bir açıklamasında; “Yemek yemeyi seviyorum… Aslında çok komik, çünkü bütün ailem zayıf. Ailem Türk, İspanyol ve İngiliz asıllı. Babamdan dolayı yarı Galli’yim, bu yüzden de yuvarlak hatlarım var. Kilolarım babamdan geliyor” demişti.

 

In this article